Jõhvi sport
JÕHVISPORT SPORDIKOOL SPORDIKESKUS

SPORDIKESKUSE KALENDER

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

EYBL U20 Jõhvis 2012

Euroopa Noorte Korvpalliliiga
U20 (s. 1993. a ja hiljem)
Jõhvi, 14.-16. september 2012

Online: http://www.eybl.lv/new/b_juniors_scheduler.php 

Mängijate nimekiri/Players list

KK HITO/Jõhvi  Eesti
HBA Juniors, Helsingi  Soome
BC Ventspils, Ventspils  Läti
BC Liepaja, Liepaja  Läti
BC Samara, Samaara Venemaa
BC Dünamo, Moskva Venemaa
BC Volgograd, Volgograd Venemaa
BC Himki, Moskva regioon Venemaa

Reede, 14. september

10.00 HBA Juniors - BC Samara 54:41
11.20 BC Ventspils - BC Dünamo 62:41 Pildid
12.40 BC Volgograd - BC Liepaja 48:75 Pildid
14.00 KK HITO/Jõhvi - BC Himki 45:69 Pildid

15.20 BC Dünamo - HBA Juniors  27:59
16.40 BC Samara - BC Ventspils 46:57
18.00 BC Himki - BC Volgograd 69:36
19.20 BC Liepaja - KK HITO/Jõhvi 56:65 (la) Pildid

Laupäev, 15. september

9.00 BC Himki - BC Ventspils 66:56
10.20 BC Liepaja - HBA Juniors 58:55
11.40 BC Volgograd - BC Samara 50:78
13.00 KK HITO/Jõhvi - BC Dünamo 57:42 Pildid

14.20 BC Ventspils - BC Liepaja 46:58
15.40 HBA Juniors - BC Himki 63:64
17.00 BC Dünamo - BC Volgograd 47:67
18.20 BC Samara - KK HITO/Jõhvi 46:59 Pildid

Pühapäev, 16. september
9.00 HBA Juniors - BC Ventspils 50:58
10.20 KK HITO/Jõhvi - BC Volgograd 54:41 Pildid
11.40 BC Liepaja - BC Himki 72:48
13.00 BC Samara - BC Dünamo 73:35 Pildid

Paremusjärjestus |  Autasustamise pildid
1. BC Liepaja 4-1
2. Moskva regiooni BC Himki 4-1
3. KK HITO/Jõhvi 4-1
4. BC Ventspils 3-2
5. HBA Juniors 3-2
6. BC Samara 2-3
7. BC Volgograd 1-4
8. Moskva BC Dünamo 0-5

All-stars
13 Roberts Kruminš (BC Liepaja) - MVP
25 Roberts Strumbris (BC Liepaja)
35 Roman Afanasev (BC Himki)
93 Aleksandr Zaharov (BC Himki)
7 Sander Saare (KK HITO/Jõhvi)

Resultatiivseim mängija
23 Julius Rajala (HBA Juniors)



Päevapääse 1 euro täiskasvanutele ning 50 senti õpilastele ja pensionäridele.

Info: www.johvisport.ee  ja www.eybl.lv  

VÕISTLUSSÜSTEEM
EYBLi U20 vanuseklassis on 16 meeskonda, kes on põhiturniiril jagatud nelja gruppi. Mängitakse kolm etappi. Igal etapil on ühes kohas kahe grupi meeskonnad, etapil mängitakse teise grupi meeskondadega ja üks grupisisene mäng ehk kokku mängib üks meeskond ühel etapil viis mängu (4x8 minutit) ja kolme etapiga mängitakse 15 mängu.
Põhiturniiri neli paremat pääsevad superfinaali.
Eelmisel hooajal sai KK HITO U20 vanuseklassis hõbemedali.

ETAPI INFO
Etapi peakorraldaja: KK HITO, president Raul Rõõmus
Etapi kaaskorraldaja: Jõhvi Spordikool, direktor Priit Käen
Etapi peakohtunik: Toomas Nõmmiste (etapp on praktiliseks koolituseks Eesti meistriliigaks valmistuvateks kohtunikele)

Võistkondade saabumine ja lahkumine
HITO/Jõhvi - kohal
BC Samara (11+2) - Moskva rongiga kolmapäeval kell 5.52, pühapäeval kell 20.17
BC Dünamo (10+2) - Moskva rongiga neljapäeval kell 5.52 7+1 ja õhtusöögiks 3+1
BC Himki (10+4) - Moskva rongiga neljapäeval kell 5.52, pühapäeval kell 20.17
BC Volgograd (11+1) - saabuvad neljapäeval 15.25 Peterburi bussiga (971)
HBA Juniors (11+4) - ca kella 16-17 ajal spordihalli juurde
BC Ventspils (12+1) - ca kell 18 spordihalli juurde
BC Liepaja (11+2) - kell 18 spordihalli juurde

KÜLALISTE TOITLUSTAMINE
Kolmapäev, 12. september
H 8.45
L 13.30
Õ (N) 18.00

Neljapäev, 13. september
H 8.45
L 13.30
Õ 18.00-19.00

Reede, 14. september
H 8.15-9.00
L 13.30-15.30
Õ 18.30-19.30 (Liepaja 20.45)

Laupäev, 15. september
H 7.15-9.00
L 12.30-14.30
Õ 18.30-20.00

Pühapäev, 16. september
H 7.15-9.00
L 12.30-14.30
Õ 18.00 
 



Jõhvi spordiportaal | Jõhvi spordikool