Võrkpall: Ida-Virumaa naiste meistrivõistlused

Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

DA-VIRUMAA 2013.a. MEISTRIVÕISTLUSED VÕRKPALLIS

J U H E N D N A I S K O N D A D E L E

1. Eesmärk: Populariseerida võrkpalli ja arendada sõprussidemeid Ida-Virumaa eri vanuses mängijate vahel.

2. Aeg ja koht: Võistlused toimuvad 12. mail 2013 algusega kell 11.00 Jõhvi Spordihallis.

3. Võistkonna suurus 9 mängijat.

4. Süsteem: Võistlused toimuvad turniirisüsteemis 3 geimist. Kuue ja enama võistkonna puhul loositakse võistkonnad alagruppidesse. Mängutulemus seisuga 2:0 annab võitjale 3 punkti, kaotajale 0 punkti. Tulemus seisuga 2:1 annab võitjale 2 punkti ja kaotajale 1 punkti, loobumine 0 punkti. Punktide võrdsuse korral otsustab paremusjärjestuse võitude arv, ning seejärel geimide suhe. Nende näitajate võrdsuse puhul võrreldakse üldiste geimipunktide suhet, seejärel omavaheliste mängude geimipunktide suhet. Kui kahel või enamal võistkonnal on ka need näitajad võrdsed, siis võitja selgitamiseks mängivad võistkonnad omavahel nn. “kuldse geimi”.

5. Autasustamine: Võistluste võitjat võistkonda autasustatakse karikaga. I – III koha võistkonna liikmeid medalite, diplomite ja meenetega.

6. Mitmesugust: Kõik käesolevas juhendis määratlemata küsimused lahendatakse Ida-Virumaa Spordiliidu ja võrkpalliklubi Viro poolt. Muudatusi juhendis võib teha võistkondade esindajate juuresolekul. Tervisliku seisundi eest vastutavad võistlejad ise.