Jõhvi sport
JÕHVISPORT SPORDIKOOL SPORDIKESKUS

SPORDIKESKUSE KALENDER

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Kalender - Otsing

Vali ajavahemik: -

Jalgpall: Jõhvi LOKO CUP
Algus:17. veebruar 2018
Lõpp:17. veebruar 2018
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi jalgpalliklubi Lokomotiv,

Jalgpall: Jõhvi LOKO CUP
Algus:04. veebruar 2018
Lõpp:04. veebruar 2018
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi jalgpalliklubi Lokomotiv,

Jalgpall: Jõhvi LOKO CUP
Algus:03. veebruar 2018 - 10:00
Lõpp:03. veebruar 2018 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi jalgpalliklubi Lokomotiv,

Jalgpall: Jõhvi LOKO CUP
Algus:28. jaanuar 2018 - 10:00
Lõpp:28. jaanuar 2018 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi jalgpalliklubi Lokomotiv,

Korvpall: EMV Saku II liiga korpallis
Algus:26. jaanuar 2018 - 20:00
Lõpp:26. jaanuar 2018 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Lehar Kumari

Korvpall: Saku II liiga korvpall
Algus:21. jaanuar 2018 - 17:00
Lõpp:21. jaanuar 2018 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Eesti OV talimängud meeste korvpalli eelturniir
Algus:20. jaanuar 2018 - 10:00
Lõpp:20. jaanuar 2018 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Helen Mast

Kergejõustik: XXX JÕHVI HÜPPAJATE PÄEV
Algus:22. detsember 2017 - 15:45
Lõpp:22. detsember 2017
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

Korvpall: Ida-Virumaa Meistriliiga
Algus:16. detsember 2017 - 16:00
Lõpp:16. detsember 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: EMV II liiga meeste korvpall
Algus:15. detsember 2017 - 20:00
Lõpp:15. detsember 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Kergejõustik: Jõhvi lahtised kergejõustiku võistlused
Algus:09. detsember 2017
Lõpp:09. detsember 2017
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

Lauatennis: Jõhvi lauatennise rahvaliiga VIII etapp / Jõhvi lahtised MV lauatennises
Algus:09. detsember 2017 - 12:30
Lõpp:09. detsember 2017 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Anna Romanenko

Korvpall: EMV Saku II liiga
Algus:08. detsember 2017 - 20:00
Lõpp:08. detsember 2017 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Lauatennis: Vanglateenistuse lauatennise võistlused
Algus:07. detsember 2017 - 10:00
Lõpp:07. detsember 2017 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: Koolisport 3x3 korvpall
Algus:04. detsember 2017 - 09:00
Lõpp:04. detsember 2017 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Poks: Ida-Viru MV ja Jõhvi MV poksis
Algus:03. detsember 2017 - 10:00
Lõpp:03. detsember 2017 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Poksiklubi Loit, Vjatšeslav Zaretšnev

Poks: Ida-Viru MV ja Jõhvi MV poksis
Algus:02. detsember 2017 - 10:00
Lõpp:02. detsember 2017 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Poksiklubi Loit, Vjatšeslav Zaretšnev

Kergejõustik: XXXI Hüppajate päev
Algus:01. detsember 2017
Lõpp:01. detsember 2017
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

Kergejõustik: Jõhvi linna lahtised sisevõistlused kergejõustikus
Algus:23. november 2017 - 16:00
Lõpp:23. november 2017
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

Korvpall: EESTI MV KORVPALLIS U-18 ja U-14
Algus:19. november 2017 - 12:00
Lõpp:19. november 2017 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Võrkpall: Jõhvi lahtised MV meestele võrkpallis 2017
Algus:18. november 2017 - 11:00
Lõpp:18. november 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Lauatennis: Jõhvi lauatennise rahvaliiga VII etapp
Algus:17. november 2017 - 17:00
Lõpp:17. november 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Anna Romanenko

Korvpall: Eesti MV II liiga meeste korvpallis
Algus:17. november 2017 - 20:00
Lõpp:17. november 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Vanglateenistuse töötajate korvpalli võistlused
Algus:16. november 2017 - 10:00
Lõpp:16. november 2017 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: Ida-Virumaa Meistriliiga
Algus:11. november 2017 - 16:00
Lõpp:11. november 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Eesti MV II liiga meeste korvpallis
Algus:10. november 2017 - 20:00
Lõpp:10. november 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: EMV makroliiga
Algus:05. november 2017 - 11:00
Lõpp:05. november 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Võrkpall: Jõhvi CUP 2017 võrkpallis segavõistkondadele
Algus:04. november 2017 - 11:00
Lõpp:04. november 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Korvpall: Eesti MV II liiga RHKK/Jõhvi SK vs Narva BC
Algus:03. november 2017 - 20:00
Lõpp:03. november 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Koolisport: Dumle rahvastepall P ja T 4.-5.klass
Algus:02. november 2017 - 09:00
Lõpp:02. november 2017 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Korvpall: EMV U14 korvpallis Jõhvi SK / Rakvere Tarvas
Algus:29. oktoober 2017 - 12:00
Lõpp:29. oktoober 2017 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Ida-Virumaa Meistriliiga
Algus:28. oktoober 2017 - 15:00
Lõpp:28. oktoober 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Eesti MV II liiga meeste korvpallis
Algus:22. oktoober 2017 - 17:45
Lõpp:22. oktoober 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Koroona: Ida-Virumaa MV koroona üksikmängus
Algus:21. oktoober 2017
Lõpp:21. oktoober 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Visad, Ralf Burk

Orienteerumine: Jõhvika maraton Imatu
Algus:21. oktoober 2017
Lõpp:21. oktoober 2017
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas,

Lauatennis: Jõhvi lauatennise rahvaliiga VI etapp
Algus:20. oktoober 2017 - 17:00
Lõpp:20. oktoober 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Anna Romanenko

Võrkpall: EKV 2017 U-20 finaalturniir võrkpallis
Algus:15. oktoober 2017 - 10:00
Lõpp:15. oktoober 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kristjan Palm

Võrkpall: EKV 2017 U-20 III finaalturniir võrkpallis
Algus:14. oktoober 2017 - 10:00
Lõpp:14. oktoober 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kristjan Palm

Korvpall: Eesti MV II liiga meeste korvpallis
Algus:13. oktoober 2017 - 20:00
Lõpp:13. oktoober 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: KORVPALL P 6.-9.klass ja 10.-12. klass
Algus:12. oktoober 2017 - 09:00
Lõpp:12. oktoober 2017 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Võrkpall: Eesti Noorte 2017.a. võrkpalli karikavõistlused U-18 vanuseklassile
Algus:08. oktoober 2017 - 10:30
Lõpp:08. oktoober 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kristjan Palm

Võrkpall: Ida-Virumaa MV meestele 2017
Algus:07. oktoober 2017 - 11:00
Lõpp:07. oktoober 2017 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Võrkpall: Eesti Noorte 2017.a. võrkpalli karikavõistlused U-18 vanuseklassile
Algus:07. oktoober 2017 - 12:00
Lõpp:07. oktoober 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kristjan Palm

Korvpall: Eesti MV II liiga meeste korvpallis
Algus:06. oktoober 2017 - 20:00
Lõpp:06. oktoober 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Orienteerumine: Ida-Viru IV ööorienteerumine Kurtnas
Algus:05. oktoober 2017
Lõpp:05. oktoober 2017
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas,

Võrkpall: Jõhvi valla lahtised MV naistele 2017
Algus:01. oktoober 2017 - 10:30
Lõpp:01. oktoober 2017 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Korvpall: PU 14 Kvalifikatsioon
Algus:24. september 2017 - 10:00
Lõpp:24. september 2017 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Lehar Kumari

Korvpall: PU 14 Kvalifikatsioon
Algus:23. september 2017 - 11:00
Lõpp:23. september 2017 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Lehar Kumari

Lauatennis: Lauatennis rahvaliiga V etapp
Algus:22. september 2017 - 17:00
Lõpp:22. september 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Anna Romanenko

Koroona: Alutaguse Hirv 2017
Algus:17. september 2017 - 10:30
Lõpp:17. september 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Ralf Burk

Kergejõustik: XXXII Jõhvi Rahvajooks
Algus:16. september 2017
Lõpp:16. september 2017
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Viktor Predbannikov

Koroona: Alutaguse Hirv 2017
Algus:16. september 2017 - 10:30
Lõpp:16. september 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Ralf Burk

Korvpall: Jõhvi valla lahtised MV välkkorvpallis
Algus:15. september 2017 - 17:00
Lõpp:15. september 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Orienteerumine: O-neljapäevak Ahtmes
Algus:14. september 2017
Lõpp:14. september 2017
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas,

Orienteerumine: Ida-Viru MV orienteerumisjooksus tavarajal Käsmus
Algus:09. september 2017
Lõpp:09. september 2017
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas,

Orienteerumine: O-neljapäevak Voka + RO
Algus:07. september 2017
Lõpp:07. september 2017
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas,

Orienteerumine: O-neljapäevak Mäetagusel
Algus:31. august 2017
Lõpp:31. august 2017
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas,

Orienteerumine: O-neljapäevak Sinimägedes
Algus:24. august 2017
Lõpp:24. august 2017
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas,

Korvpall: Jõhvi XXIV / Järve XIX karikas korvpallis
Algus:23. august 2017
Lõpp:23. august 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Jõhvi XXIV / Järve XIX karikas korvpallis
Algus:22. august 2017
Lõpp:22. august 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Jõhvi XXIV / Järve XIX karikas korvpallis
Algus:21. august 2017
Lõpp:21. august 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Eesti Kehalise Kasvatuse õpetajate suveseminar
Algus:11. august 2017 - 09:00
Lõpp:11. august 2017 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Orienteerumine: O-neljapäevak Kurtna reljeef + RO
Algus:10. august 2017
Lõpp:10. august 2017
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas,

Eesti Kehalise Kasvatuse õpetajate suveseminar
Algus:09. august 2017 - 09:00
Lõpp:09. august 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti Kehalise Kasvatuse õpetajate suveseminar
Algus:08. august 2017 - 09:00
Lõpp:08. august 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti Kehalise Kasvatuse õpetajate suveseminar
Algus:07. august 2017 - 09:00
Lõpp:07. august 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: Sprite 3 x 3 tänavakorvpalli Jõhvi etapp
Algus:18. juuni 2017
Lõpp:18. juuni 2017
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Aeroobika: Jõhvi lahtised meistrivõistlused sportaeroobikas
Algus:16. juuni 2017 - 17:00
Lõpp:16. juuni 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall

Orienteerumine: Ida-Viru MV rattaorienteerumises, Voka + Pühajõe
Algus:15. juuni 2017
Lõpp:15. juuni 2017
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas,

Orienteerumine: O-neljapäevak Varesmetsas N
Algus:08. juuni 2017
Lõpp:08. juuni 2017
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas,

Kergejõustik: Jõhvi Spordikooli lahtised noorte kergejõustikuvõistlused
Algus:06. juuni 2017 - 14:00
Lõpp:06. juuni 2017
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Orienteerumine: Jõhvi valla MV orienteerumisjooksus, KÜTTEJÕU
Algus:01. juuni 2017
Lõpp:01. juuni 2017
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas,

Lauatennis: Ida- ja Lääne-Virumaa sõpruskohtumine
Algus:28. mai 2017
Lõpp:28. mai 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist,

Kergejõustik: XV Jõhvi - Kohtla-Järve promenaadijooks
Algus:27. mai 2017 - 12:00
Lõpp:27. mai 2017
Asukoht:

Orienteerumine: O-neljapäevak Tammikus
Algus:25. mai 2017
Lõpp:25. mai 2017
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas,

Korvpall: Noorte Tänavakorvpalli turniir - Jõhvi valla MV
Algus:25. mai 2017 - 15:00
Lõpp:25. mai 2017
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Sulgpall: Jõhvi kevadise sulgpalli seeriavõistluse IV etapp
Algus:21. mai 2017 - 15:00
Lõpp:21. mai 2017 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Rene Kundla

Ida-Virumaa omavalitsustöötajate spordipäev 2017
Algus:19. mai 2017 - 09:30
Lõpp:19. mai 2017 - 14:00
Asukoht:

Orienteerumine: O-neljapäevak Pähklimäel Narvas
Algus:18. mai 2017
Lõpp:18. mai 2017
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas,

Orienteerumine: O-neljapäevak Mummassaares
Algus:11. mai 2017
Lõpp:11. mai 2017
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas,

Koroona: Jõhvi valla lahtised meistrivõistlused KOROONA paarismängus VI etapp
Algus:06. mai 2017 - 10:00
Lõpp:06. mai 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Visad, Ralf Burk

Orienteerumine: O-neljapäevak Jõhvis
Algus:04. mai 2017
Lõpp:04. mai 2017
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas,

Võrkpall: Ida-Virumaa MV võrkpallis naistele 2017
Algus:30. aprill 2017 - 10:30
Lõpp:30. aprill 2017 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Koroona: Jõhvi valla lahtised meistrivõistlused KOROONA paarismängus V etapp
Algus:22. aprill 2017 - 10:00
Lõpp:22. aprill 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Visad, Ralf Burk

Lauatennis: Jõhvi lauatennise rahvaliiga IV etapp
Algus:21. aprill 2017 - 17:00
Lõpp:21. aprill 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist,

ÜLESTÕUSMISPÜHADE 1. PÜHA
Algus:16. aprill 2017
Lõpp:16. aprill 2017
Asukoht:

SUUR REEDE
Algus:14. aprill 2017
Lõpp:14. aprill 2017
Asukoht:

Kergejõustik: Ida-Virumaa laste kergejõustiku IAAF-i võistlused
Algus:13. aprill 2017
Lõpp:13. aprill 2017
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

Võrkpall: Alutaguse noorte mängud võrkpallis VI-IX klass 3P +3T; X-XII klass 3P +3T
Algus:10. aprill 2017 - 09:30
Lõpp:10. aprill 2017 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Sulgpall: Jõhvi kevadise sulgpalli seeriavõistluse III etapp
Algus:09. aprill 2017 - 15:00
Lõpp:09. aprill 2017 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Rene Kundla

Ida-Virumaa XIX Käsitöölaat "Viru Nikerdaja"
Algus:08. aprill 2017 - 06:00
Lõpp:08. aprill 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Tantsimine: Tansupeo tantsude ülevaatus
Algus:06. aprill 2017 - 09:00
Lõpp:06. aprill 2017 - 14:00
Asukoht:

Tantsimine: Magus Algus ja Tähtede sära IV etapp
Algus:01. aprill 2017 - 08:30
Lõpp:01. aprill 2017 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Koroona: Jõhvi valla lahtised meistrivõistlused KOROONA paarismängus IV etapp
Algus:25. märts 2017 - 10:00
Lõpp:25. märts 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Visad, Ralf Burk

Aeroobika: Eesti Karikavõistlused sportaeroobikas
Algus:25. märts 2017
Lõpp:25. märts 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall

Kergejõustik: Ida-Virumaa karikavõistlused kergejõustikus
Algus:25. märts 2017
Lõpp:25. märts 2017
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

Sulgpall: Jõhvi kevadise sulgpalli seeriavõistluse II etapp
Algus:19. märts 2017 - 15:00
Lõpp:19. märts 2017 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Rene Kundla

Korvpall: Ida-Virumaa MV korvpallis esiliiga
Algus:18. märts 2017
Lõpp:18. märts 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall

Lauatennis: Jõhvi lauatennise rahvaliiga III etapp
Algus:17. märts 2017 - 17:00
Lõpp:17. märts 2017 - 22:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist,

Aeroobika: Heategevuslik spordipäev
Algus:11. märts 2017
Lõpp:11. märts 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall

Kergejõustik: Jõhvi CUP sisekergejõustikus
Algus:11. märts 2017
Lõpp:11. märts 2017
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

Rahvastepall: Dumle Ravastepall piirkond I-III klass P ja T
Algus:03. märts 2017 - 09:30
Lõpp:03. märts 2017 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Korvpall: Korvpall kuni VII klass P ja T osavam korvpallur
Algus:01. märts 2017 - 09:30
Lõpp:01. märts 2017 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Korvpall: Ida-Virumaa MV korvpallis esiliiga
Algus:25. veebruar 2017 - 16:00
Lõpp:25. veebruar 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall

Sulgpall: Jõhvi kevadise sulgpalli seeriavõistluse I etapp
Algus:19. veebruar 2017 - 15:00
Lõpp:19. veebruar 2017 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Rene Kundla

Koroona: Jõhvi valla lahtised meistrivõistlused KOROONA üksikmängus III etapp
Algus:18. veebruar 2017
Lõpp:18. veebruar 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Visad, Ralf Burk

Lauatennis: Jõhvi lauatennise rahvaliiga II etapp
Algus:17. veebruar 2017 - 17:00
Lõpp:17. veebruar 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi,

Võrkpall: Ida-Virumaa MV 2016 finaalturniir meestele
Algus:11. veebruar 2017 - 11:00
Lõpp:11. veebruar 2017 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Korvpall: Eesti MV korvpallis II liiga
Algus:10. veebruar 2017 - 20:00
Lõpp:10. veebruar 2017 - 21:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Rahvastepall: Dumle Rahvastepall maakond I-III klass P ja T
Algus:09. veebruar 2017 - 09:30
Lõpp:09. veebruar 2017 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Korvpall: Eesti MV korvpallis U-16
Algus:04. veebruar 2017 - 10:00
Lõpp:04. veebruar 2017 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Muud alad: FIRST LEGO League kirde-Eesti poolfinaal 2016-201
Algus:28. jaanuar 2017 - 09:00
Lõpp:28. jaanuar 2017 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Koroona: Jõhvi valla lahtised meistrivõistlused KOROONA üksikmängus II etapp
Algus:21. jaanuar 2017 - 10:00
Lõpp:21. jaanuar 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Visad,

Korvpall: Eesti MV SAKU korvapalli II liiga
Algus:20. jaanuar 2017 - 20:00
Lõpp:20. jaanuar 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: Eesti Makroliiga
Algus:15. jaanuar 2017 - 00:00
Lõpp:15. jaanuar 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Lauatennis: Jõhvi lauatennise rahvaliiga I etapp
Algus:13. jaanuar 2017 - 17:00
Lõpp:13. jaanuar 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist,

Korvpall: Ida-Virumaa korvpalli karikavõistlused
Algus:07. jaanuar 2017 - 17:00
Lõpp:07. jaanuar 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa,

Sulgpall: Sulgpalli seeriavõistluse viimane etapp
Algus:18. detsember 2016 - 10:30
Lõpp:18. detsember 2016 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: Ida-Virumaa MV esiliiga
Algus:17. detsember 2016 - 00:00
Lõpp:17. detsember 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Kergejõustik: JÕHVI LINNA LAHTISED SISEVÕISTLUSED KERGEJÕUSTIKUS
Algus:17. detsember 2016 - 11:00
Lõpp:17. detsember 2016
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

Lauatennis: Jõhvi lauatennise rahvaliiga
Algus:16. detsember 2016 - 17:00
Lõpp:16. detsember 2016 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist,

Võrkpall: Eesti noorte U-16 (C) vanuseklassi 2016.a.a võrkpalli karikavõistlused I FINAALTURNIIR
Algus:11. detsember 2016 - 10:00
Lõpp:11. detsember 2016 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kristjan Palm

Võrkpall: Eesti noorte U-16 (C) vanuseklassi 2016.a.a võrkpalli karikavõistlused I FINAALTURNIIR
Algus:10. detsember 2016 - 11:00
Lõpp:10. detsember 2016 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kristjan Palm

Võrkpall: Eesti noorte U-16 (C) vanuseklassi 2016.a.a võrkpalli karikavõistlused I FINAALTURNIIR
Algus:09. detsember 2016 - 15:00
Lõpp:09. detsember 2016 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kristjan Palm

Võrkpall: Eesti Meistrivõistlused noorte võrkpallis U18
Algus:04. detsember 2016
Lõpp:04. detsember 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kristjan Palm

Võrkpall: Eesti Meistrivõistlused noorte võrkpallis U18
Algus:03. detsember 2016
Lõpp:03. detsember 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kristjan Palm

Koroona: Jõhvi valla lahtised MV koroona üksikmängus I etapp
Algus:03. detsember 2016 - 10:00
Lõpp:03. detsember 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Visad, Ralf Burk

Korvpall: MIKRO Eesti meistrivõistlused korvpallis
Algus:03. detsember 2016 - 11:00
Lõpp:03. detsember 2016 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Sulgpall: Vanglateenistuse sulgpalli võistlused
Algus:01. detsember 2016 - 10:00
Lõpp:01. detsember 2016 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: Korvpall Sportland 3x3 P ja T IV-V ja VI-VII klass
Algus:28. november 2016 - 09:30
Lõpp:28. november 2016 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Võrkpall: Credit24 Meistriliiga võrkpallis
Algus:27. november 2016 - 17:00
Lõpp:27. november 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall

Võrkpall: Credit24 Meistriliiga võrkpallis
Algus:26. november 2016 - 17:00
Lõpp:26. november 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall

Kergejõustik: XXX Jõhvi Hüppajate päev
Algus:25. november 2016 - 15:00
Lõpp:25. november 2016 - 19:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Viktor Predbannikov

Sulgpall: Sulgpalli seeriavõistlus
Algus:20. november 2016 - 10:30
Lõpp:20. november 2016 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Võrkpall: Jõhvi lahtised meistrivõistlused võrkpallis meestele
Algus:19. november 2016
Lõpp:19. november 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Korvpall: Ida-Virumaa MV esiliiga
Algus:19. november 2016
Lõpp:19. november 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Lauatennis: Jõhvi lauatennise rahvaliiga
Algus:18. november 2016 - 17:00
Lõpp:18. november 2016 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist,

Poks: Jõhvi valla Meistrivõistlused poksis (S, A, B, C klass)
Algus:13. november 2016 - 10:00
Lõpp:13. november 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Poksiklubi Loit, Vjatšeslav Zaretšnev

Poks: Jõhvi valla Meistrivõistlused poksis (S, A, B, C klass)
Algus:12. november 2016 - 10:00
Lõpp:12. november 2016 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Poksiklubi Loit, Vjatšeslav Zaretšnev

Võrkpall: Võrkpall X-XII klass 3P ja 3T
Algus:09. november 2016 - 09:30
Lõpp:09. november 2016 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Koroona: Ida-Virumaa lahtised Meistrivõistlused KOROONA paarimäng
Algus:05. november 2016 - 10:00
Lõpp:05. november 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Visad, Ralf Burk

Korvpall: Eesti Meistrivõistlused Korvpallis II liiga
Algus:04. november 2016 - 20:00
Lõpp:04. november 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall

Rahvastepall: Dumle rahvastepall IV-V klass, P ja T
Algus:03. november 2016 - 09:30
Lõpp:03. november 2016 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Korvpall: Olybet karikavõistluste veerandfinaal
Algus:29. oktoober 2016 - 14:30
Lõpp:29. oktoober 2016 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Sulgpall: Sulgpalli seeriavõistlus
Algus:23. oktoober 2016 - 10:00
Lõpp:23. oktoober 2016 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: Olybet Rahvaliiga
Algus:22. oktoober 2016
Lõpp:22. oktoober 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall

Koroona: Ida-Virumaa lahtised Meistrivõislused KOROONA üksikmäng
Algus:22. oktoober 2016 - 10:00
Lõpp:22. oktoober 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Visad, Ralf Burk

Korvpall: Eesti Meistrivõistlused Korvpallis II liiga
Algus:21. oktoober 2016 - 20:00
Lõpp:21. oktoober 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall

Võrkpall: Jõhvi CUP võrkpallis segavõistkondele
Algus:16. oktoober 2016 - 11:00
Lõpp:16. oktoober 2016 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro,

Võrkpall: Eesti Noorte karikavõsitlused võrkpallis U18 (B)
Algus:15. oktoober 2016 - 10:00
Lõpp:15. oktoober 2016 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kristjan Palm

Korvpall: Korvpall
Algus:15. oktoober 2016 - 12:00
Lõpp:15. oktoober 2016 - 13:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Lauatennis: Jõhvi lauatennise rahvaliiga
Algus:14. oktoober 2016 - 17:00
Lõpp:14. oktoober 2016 - 21:30
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist,

Võrkpall: Eesti Noorte karikavõsitlused võrkpallis U18 (B)
Algus:14. oktoober 2016 - 13:00
Lõpp:14. oktoober 2016 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kristjan Palm

Korvpall: Eesti Meistrivõistlused Korvpallis II liiga
Algus:14. oktoober 2016 - 20:00
Lõpp:14. oktoober 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: Ida-Virumaa meistrivõistlused korvpallis
Algus:08. oktoober 2016 - 16:00
Lõpp:08. oktoober 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Võrkpall: Ida-Viru Meistrivõistlused võrkpallis naistele
Algus:02. oktoober 2016 - 11:00
Lõpp:02. oktoober 2016 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Korvpall: Eesti Meistrivõistlused Korvpallis II liiga
Algus:30. september 2016 - 19:30
Lõpp:30. september 2016 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa,

Koroona: III Koroonavõistlus "Alutaguse hirv"
Algus:24. september 2016 - 10:00
Lõpp:25. september 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Visad, Ralf Burk

Korvpall: Jõhvi lahtised meistrivõistlused korvpallis, välkturniir
Algus:24. september 2016 - 16:00
Lõpp:24. september 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Kergejõustik: XXXI Jõhvi rahvajooks
Algus:17. september 2016 - 10:00
Lõpp:17. september 2016
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa,

Korvpall: EMV U16
Algus:11. september 2016 - 11:00
Lõpp:11. september 2016 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: EMV U16
Algus:10. september 2016 - 11:00
Lõpp:10. september 2016 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Lehar Kumari

Korvpall: JÕHVI / JÄRVE CUP
Algus:24. august 2016
Lõpp:27. august 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: SÕPRUSKOHTUMINE
Algus:24. august 2016 - 18:00
Lõpp:24. august 2016 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Sulgpall: Sulgpall toob leiva lauale, 3. etapp
Algus:20. juuni 2016 - 18:00
Lõpp:20. juuni 2016 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Rene Kundla

Sulgpall: Sulgpall toob leiva lauale, 2. etapp
Algus:13. juuni 2016 - 18:00
Lõpp:13. juuni 2016 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Sulgpall: Sulgpall toob leiva lauale, 1. etapp
Algus:09. juuni 2016 - 18:00
Lõpp:09. juuni 2016 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Rene Kundla

Orienteerumine: RSK Jõhvikas orienteerumisneljapäevak
Algus:02. juuni 2016 - 17:00
Lõpp:02. juuni 2016 - 20:00
Asukoht:Jõhvi park
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas, Anne Jundas

Sulgpall: 5. Jõhvi lahtised meistrivõistlused sulgpallis
Algus:20. detsember 2015 - 11:00
Lõpp:20. detsember 2015 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Lauatennis: Jõhvi lahtised meistrivõistlused lauatennises
Algus:18. detsember 2015 - 17:00
Lõpp:18. detsember 2015 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Sulgpall: X Jõhvi sulgpalliseeriavõistluse IV etapp
Algus:06. detsember 2015 - 10:30
Lõpp:06. detsember 2015 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

X paarismängude kolmevõistlus
Algus:22. november 2015 - 11:00
Lõpp:22. november 2015 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Võrkpall: A-klassi Eesti KV, Jõhvi SK - Selver/Audentes II
Algus:21. november 2015 - 12:30
Lõpp:21. november 2015 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktoria Prussakova

Sulgpall: X Jõhvi sulgpalliseeriavõistluse III etapp
Algus:15. november 2015 - 10:30
Lõpp:15. november 2015 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Võrkpall: Jõhvi lahtised meistrivõistlused
Algus:14. november 2015 - 11:00
Lõpp:14. november 2015 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Lauatennis: V lauatennise seeriavõistluse etapp
Algus:13. november 2015 - 17:00
Lõpp:13. november 2015 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Jõhvi - 10
Algus:28. oktoober 2015 - 18:00
Lõpp:28. oktoober 2015 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus,

Võrkpall: Jõhvi Cup segavõistkondadele
Algus:25. oktoober 2015 - 11:00
Lõpp:25. oktoober 2015 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Sulgpall: X Jõhvi sulgpalliseeriavõistluse II etapp
Algus:18. oktoober 2015 - 10:30
Lõpp:18. oktoober 2015 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Rene Kundla

Lauatennis: V lauatennise seeriavõistluse etapp
Algus:16. oktoober 2015 - 17:00
Lõpp:16. oktoober 2015 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Koroona: II Alutaguse Hirv, paarismäng
Algus:11. oktoober 2015 - 10:00
Lõpp:11. oktoober 2015 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Visad, Ralf Burk

Koroona: II Alutaguse Hirv, võistkonnavõistlus
Algus:10. oktoober 2015 - 10:30
Lõpp:10. oktoober 2015 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Visad, Ralf Burk

Aeroobika: FitLife Jõhvi avaüritus
Algus:03. oktoober 2015 - 12:00
Lõpp:03. oktoober 2015 - 18:55
Asukoht:Jõhvi spordihall

Kergejõustik: XXX Jõhvi rahvajooks
Algus:19. september 2015 - 12:00
Lõpp:19. september 2015 - 14:30
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

Korvpall: Jõhvi välkturniir
Algus:19. september 2015 - 16:30
Lõpp:19. september 2015 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Sulgpall: X Jõhvi sulgpalliseeriavõistluse I etapp
Algus:12. september 2015 - 11:00
Lõpp:12. september 2015 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Lauatennis: V lauatennise seeriavõistluse etapp
Algus:11. september 2015 - 17:00
Lõpp:11. september 2015 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Korvpall: Ida-Virumaa - Oklahoma
Algus:03. september 2015 - 19:00
Lõpp:03. september 2015 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Võrkpall: Suvevolle 7. etapp
Algus:21. juuli 2015 - 18:00
Lõpp:21. juuli 2015 - 21:30
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Rene Kundla

Võrkpall: Suvevolle 6. etapp
Algus:14. juuli 2015 - 18:00
Lõpp:14. juuli 2015 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Võrkpall: Suvevolle 5. etapp
Algus:07. juuli 2015 - 18:00
Lõpp:07. juuli 2015 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Võrkpall: Suvevolle 4. etapp
Algus:30. juuni 2015 - 18:00
Lõpp:30. juuni 2015 - 21:30
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Sportaeroobika: II Jõhvi meistrivõistlused
Algus:19. juuni 2015 - 11:30
Lõpp:19. juuni 2015 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Võrkpall: Suvevolle 3. etapp
Algus:16. juuni 2015 - 18:00
Lõpp:16. juuni 2015 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Võrkpall: Suvevolle 2. etapp
Algus:09. juuni 2015 - 18:00
Lõpp:09. juuni 2015 - 21:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Kergejõustik: A.Paali mälestusvõistlused
Algus:06. juuni 2015 - 12:00
Lõpp:06. juuni 2015 - 14:00
Asukoht:Narva
Korraldaja:Narva PSK, Viktor Predbannikov

Kergejõustik: Jõhvi Spordikooli kergejõustiku võistlused
Algus:04. juuni 2015 - 14:00
Lõpp:04. juuni 2015 - 16:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov

Võrkpall: POWER CUP
Algus:03. juuni 2015
Lõpp:07. juuni 2015
Asukoht:Vaasa Soome
Korraldaja:Soome, Kersti Rajas

Võrkpall: Suvevolle 1. etapp
Algus:02. juuni 2015 - 18:00
Lõpp:02. juuni 2015 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Kergejõustik: Jõhvi mäkkejooks
Algus:01. juuni 2015 - 18:30
Lõpp:01. juuni 2015 - 19:15
Asukoht:Jõhvi mägi
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

IX Jõhvi paarismängude kolmevõistlus
Algus:30. mai 2015 - 15:00
Lõpp:30. mai 2015 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Kergejõustik: XIII promenaadijooks
Algus:30. mai 2015 - 11:00
Lõpp:30. mai 2015 - 14:00
Asukoht:Võistluskeskus Jõhvi Kontserdimaja juures
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

Korvpall: Tänavakorvpall Jõhvis. Noored 1999-2006 a.s poisid
Algus:29. mai 2015 - 15:00
Lõpp:29. mai 2015 - 18:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa,

SPORDIHALL SULETUD
Algus:24. mai 2015
Lõpp:24. mai 2015
Asukoht:Jõhvi spordihall

Mälumäng: Ida-Virumaa sporditeemalise mälumängumeistrivõistluste etapp
Algus:03. mai 2015 - 16:00
Lõpp:03. mai 2015 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Aime Luuk

SPORDIHALL SULETUD
Algus:01. mai 2015
Lõpp:01. mai 2015
Asukoht:Jõhvi spordihall

Võrkpall: Põlevkivi Volle kolmas finaal, Ojamaa - Veteranid
Algus:28. aprill 2015 - 19:30
Lõpp:28. aprill 2015 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Koroona: Ida-Virumaa meistrivõistlused novuses, paarismäng
Algus:26. aprill 2015 - 10:00
Lõpp:26. aprill 2015 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Visad, Ralf Burk

Sulgpall: IX sulgpalli seeriavõistluse etapp
Algus:25. aprill 2015 - 10:30
Lõpp:25. aprill 2015 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Koroona: Ida-Virumaa meistrivõistlused novuses, üksikmäng
Algus:25. aprill 2015 - 10:00
Lõpp:25. aprill 2015 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Visad, Ralf Burk

Võrkpall: Põlevkivi Volle teine finaal, Ojamaa - Veteranid
Algus:21. aprill 2015 - 19:30
Lõpp:21. aprill 2015 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Sportaeroobika: Eesti karikavõistlused
Algus:19. aprill 2015 - 13:00
Lõpp:19. aprill 2015 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:SK TWIST Crew, Tatjana Tulskaja

Võrkpall: U-16 Karikavõistlused tsoon
Algus:18. aprill 2015
Lõpp:18. aprill 2015
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kersti Rajas

Võrkpall: Kalevi karikas
Algus:18. aprill 2015 - 11:00
Lõpp:18. aprill 2015 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Lauatennis: V lauatennise seeriavõistluse etapp
Algus:17. aprill 2015 - 17:00
Lõpp:17. aprill 2015 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Võrkpall: Põlevkivi volle pronksimäng, Estonia - Narva
Algus:14. aprill 2015 - 19:30
Lõpp:14. aprill 2015 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Võrkpall: U-18 EKV Finaal
Algus:10. aprill 2015
Lõpp:12. aprill 2015
Asukoht:Pärnu Spordihoone
Korraldaja:EVF, Kersti Rajas

Võrkpall: Põlevkivi Volle esimene finaal, Ojamaa - Veteranid
Algus:07. aprill 2015 - 19:30
Lõpp:07. aprill 2015 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Sulgpall: IX sulgpalli seeriavõistluse etapp
Algus:29. märts 2015 - 10:30
Lõpp:29. märts 2015 - 00:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Korvpall: Eesti MV teine liiga, KK HITO/Jõhvi - Ei, Emotsioon
Algus:20. märts 2015 - 20:00
Lõpp:20. märts 2015 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Lauatennis: V lauatennise seeriavõistluse etapp
Algus:13. märts 2015 - 17:00
Lõpp:13. märts 2015 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Korvpall: Eesti MV teine liiga, KK HITO/Jõhvi - Postimees/Soov.ee
Algus:09. märts 2015 - 20:00
Lõpp:09. märts 2015 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Võrkpall: U-18 EKV tsoon
Algus:08. märts 2015 - 00:00
Lõpp:08. märts 2015
Asukoht:Tallinn
Korraldaja:Tallinn ATO,

Võrkpall: Mini Võrkpalli Ida regiooni teine etapp
Algus:06. märts 2015 - 00:00
Lõpp:06. märts 2015 - 00:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Suusatamine: Eesti Noorte MV
Algus:06. märts 2015
Lõpp:08. märts 2015
Asukoht:Haanja

Sulgpall: IX sulgpalli seeriavõistluse etapp
Algus:22. veebruar 2015 - 10:30
Lõpp:22. veebruar 2015 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Võrkpall: U-16 Karikavõistlused Finaal
Algus:20. veebruar 2015
Lõpp:22. veebruar 2015
Asukoht:Pärnu Spordihoone
Korraldaja:EVF, Kersti Rajas

Võrkpall: Ida-Virumaa naiste meistrivõistlused
Algus:15. veebruar 2015 - 11:00
Lõpp:15. veebruar 2015 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Lauatennis: V lauatennise seeriavõistluse etapp
Algus:13. veebruar 2015 - 17:00
Lõpp:13. veebruar 2015 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Riigikogu liikmete paarismänguturniirid sulgpallis ja lauatennises
Algus:08. veebruar 2015 - 17:00
Lõpp:08. veebruar 2015 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Võrkpall: Rahvaliiga mäng
Algus:03. veebruar 2015 - 00:00
Lõpp:03. veebruar 2015 - 00:00
Asukoht:Lähte Spordihoone
Korraldaja:Lähte Spordikool, Kersti Rajas

Võrkpall: Schenker liiga võrkpallis, Rakvere Võrkpalliklubi - Poliurs/Ozolnieki
Algus:31. jaanuar 2015 - 16:00
Lõpp:31. jaanuar 2015 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Võrkpall: Eesti naiste rahvaliiga veerandfinaal, Jõhvi SK - Lähte
Algus:29. jaanuar 2015 - 18:15
Lõpp:29. jaanuar 2015 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Sulgpall: IX sulgpalli seeriavõistluse etapp
Algus:25. jaanuar 2015 - 10:30
Lõpp:25. jaanuar 2015 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Lauatennis: V lauatennise seeriavõistluse etapp
Algus:23. jaanuar 2015 - 17:00
Lõpp:23. jaanuar 2015 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Korvpall: EYBL U17 etapp
Algus:16. jaanuar 2015 - 09:00
Lõpp:18. jaanuar 2015 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: EMV U18 HITO/Jõhvi – BC Tarvas/Hajala
Algus:11. jaanuar 2015 - 12:45
Lõpp:11. jaanuar 2015 - 14:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Sternhof

Korvpall: Ida-Virumaa korvpallimeistrivõistluste rahvaliiga
Algus:10. jaanuar 2015 - 13:30
Lõpp:10. jaanuar 2015 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: Jõhvi spordihallis kell 18 Ida-Virumaa korvpallikarikavõistluste finaal, KK HITO - Toila Noto Outlet
Algus:10. jaanuar 2015 - 18:00
Lõpp:10. jaanuar 2015 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

EKKSLi töötajate uusaastaturniir võrkpallis ja korvpallis
Algus:09. jaanuar 2015 - 10:00
Lõpp:09. jaanuar 2015 - 13:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:EKKSL,

Korvpall: Eesti korvpallimeistrivõistluste teine liiga, KK HITO/Jõhvi - Tarvas/Rakvere SK.
Algus:09. jaanuar 2015 - 19:00
Lõpp:09. jaanuar 2015 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Sulgpall: IV Jõhvi lahtised meistrivõistlused
Algus:21. detsember 2014 - 11:00
Lõpp:21. detsember 2014 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Korvpall: Eesti mv U-18. KK HITO/Jõhvi SK - BCTarvas/Rakvere SK
Algus:21. detsember 2014 - 13:00
Lõpp:21. detsember 2014 - 14:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Lauatennis: Jõhvi meistrivõistlused
Algus:19. detsember 2014 - 17:00
Lõpp:19. detsember 2014 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Korvpall: Ida-Virumaa mv. Askele IV
Algus:12. detsember 2014 - 20:15
Lõpp:12. detsember 2014 - 20:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Priit Käen

Korvpall: VIII Jõhvi sulgpalli seeriavõistlus, 4. etapp
Algus:07. detsember 2014 - 10:30
Lõpp:07. detsember 2014 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Võrkpall: EMV neiud U18, 6 mängu
Algus:06. detsember 2014 - 10:30
Lõpp:06. detsember 2014 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktoria

Korvpall: Eesti MV teine liiga, KK HITO/Jõhvi - Toila Noto Outlet
Algus:05. detsember 2014 - 19:00
Lõpp:05. detsember 2014 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Kergejõustik: TV 10 Olümpiastarti Ida-Virumaa I etapp
Algus:03. detsember 2014 - 10:00
Lõpp:03. detsember 2014 - 14:00
Asukoht:Ahtme spordihall

Korvpall: Eesti karikavõistlused, Rakvere Tarvas - Rapla TYCO
Algus:18. november 2014 - 19:00
Lõpp:18. november 2014 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Võrkpall: Schenker liiga, Rakvere VK - Daugavpilsi Ülikool
Algus:16. november 2014 - 15:00
Lõpp:16. november 2014 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Rakvere VK, Marko Pomerants

Lauatennis: IV Jõhvi seeriavõistlus, 5. etapp
Algus:14. november 2014 - 17:30
Lõpp:14. november 2014 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Korvpall: Eesti mv U-13 K-Järvel
Algus:08. november 2014 - 11:00
Lõpp:09. november 2014 - 15:00
Asukoht:
Korraldaja:Raul Rõõmus

Sulgpall: VIII Jõhvi sulgpalli seeriavõistlus, 3. etapp
Algus:02. november 2014 - 13:00
Lõpp:02. november 2014 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Poks: Rahvusvaheline poksiturniir Box Open 2014
Algus:25. oktoober 2014 - 11:00
Lõpp:26. oktoober 2014 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Korvpall: Ida-Virumaa meistri- ja karikavõistlused
Algus:19. oktoober 2014 - 11:00
Lõpp:19. oktoober 2014 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Lauatennis: IV Jõhvi seeriavõistlus, 4. etapp
Algus:18. oktoober 2014 - 13:30
Lõpp:18. oktoober 2014 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Jalgrattasport: Jõhvi lahtised meistrivõistlused
Algus:18. oktoober 2014 - 11:00
Lõpp:18. oktoober 2014 - 13:30
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Priit Käen

Korvpall: Eesti MV II liiga, KK HITO/Jõhvi - Virumaa PK
Algus:17. oktoober 2014 - 19:00
Lõpp:17. oktoober 2014 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

VII paarismängude mitmevõistlus
Algus:12. oktoober 2014 - 13:00
Lõpp:12. oktoober 2014 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Jalgpall: Eesti mv D2 V. JK Kuusalu Kalev
Algus:11. oktoober 2014 - 12:30
Lõpp:11. oktoober 2014 - 14:00
Asukoht:Jõhvi vene põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Saskov

Korvpall: Eesi MV U-18. 6 mängu.
Algus:11. oktoober 2014 - 11:00
Lõpp:11. oktoober 2014 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Sternhof

Sulgpall: VIII Jõhvi sulgpalli seeriavõistlus, 2. etapp
Algus:05. oktoober 2014 - 13:00
Lõpp:05. oktoober 2014 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Korvpall: Eesti naiste karikavõistlused, Püssi/Jõhvi - Audentese SG/Noortekoondis
Algus:05. oktoober 2014 - 11:00
Lõpp:05. oktoober 2014 - 12:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jevgeni Sarri

Võrkpall: Jõhvi cup segavõistkondadele
Algus:04. oktoober 2014 - 15:00
Lõpp:04. oktoober 2014 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Jalgpall: Eesti MV B1 II (1999 a.s.). Vändra JK Vaprus
Algus:04. oktoober 2014 - 13:00
Lõpp:04. oktoober 2014 - 15:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Võrkpall: Toksijate esimene võrkpalliturniir
Algus:03. oktoober 2014 - 19:00
Lõpp:03. oktoober 2014 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Kergejõustik: Jõhvi lahtised meistrivõistlused heitealadel
Algus:03. oktoober 2014 - 14:00
Lõpp:03. oktoober 2014 - 18:30
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Hanno Koll, Rene Kundla, Lilija Schmidt

Koroona: Koroona-novuse turniir, Alutaguse Hirv
Algus:27. september 2014 - 10:00
Lõpp:28. september 2014 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Visad, Ralf Burk

Korvpall: Välkturniir. Jõhvi lahtised meistrivõistlused.
Algus:26. september 2014 - 17:00
Lõpp:26. september 2014 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Kergejõustik: Jõhvi rahvajooks
Algus:20. september 2014 - 10:00
Lõpp:20. september 2014 - 15:30
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

Jalgpall: Eesti mv D2 V. K-Järve Viru
Algus:20. september 2014 - 12:30
Lõpp:20. september 2014 - 14:00
Asukoht:Jõhvi vene põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Shashkov

Jalgpall: E2.VII
Algus:20. september 2014 - 10:00
Lõpp:20. september 2014 - 11:15
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi SK Lokomotiv 2005, Igor Shashkov

Sulgpall: VIII Jõhvi sulgpalli seeriavõistlus, 1. etapp
Algus:13. september 2014 - 13:00
Lõpp:13. september 2014 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Korvpall: Maakondade meistrite turniir
Algus:06. september 2014 - 10:00
Lõpp:07. september 2014 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Jalgpall: Eesti MV B1 II (1999 a.s.). JK Põltsamaa Sport
Algus:06. september 2014 - 13:00
Lõpp:06. september 2014 - 15:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Jalgpall: Eesti mv D2 V.
Algus:06. september 2014 - 12:30
Lõpp:06. september 2014 - 14:00
Asukoht:Jõhvi vene põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Saskov

Korvpall: Jõhvi SK/KK HITO - Oklahoma (USA)
Algus:05. september 2014 - 19:00
Lõpp:05. september 2014 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Priit Käen

Jalgpall: E2.VII EMV
Algus:27. august 2014 - 19:00
Lõpp:27. august 2014 - 20:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi jalgpalliklubi Lokomotiv,

Jõhvi spordiklubide koosolek
Algus:27. august 2014 - 10:00
Lõpp:27. august 2014 - 12:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus,

Kergejõustik: 25. RUKKILILLEMÄNGUD
Algus:26. august 2014 - 12:00
Lõpp:27. august 2014 - 18:00
Asukoht:26-27.08.2014, Tallinn, Kadrioru staadion
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Viktor Predbannikov

Jõhvi spordihall - 5
Algus:24. august 2014 - 11:05
Lõpp:24. august 2014 - 20:05
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus,

Võrkpall: 3vs3 võrkpalli Jõhvi etapp
Algus:23. august 2014 - 11:00
Lõpp:23. august 2014 - 16:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Korvpall: Rahvusvaheline noorte korvpalliturniir JÕHVI/JÄRVE CUP
Algus:21. august 2014 - 09:00
Lõpp:23. august 2014 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Sulgpall: Hooaja avalöök
Algus:10. august 2014 - 11:00
Lõpp:10. august 2014 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Jalgpall: Jõhvi Loko cup
Algus:03. august 2014 - 10:00
Lõpp:03. august 2014 - 18:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen Igor Šaškov

Võrkpall: Credit24 SuveVolle Jõhvis
Algus:21. juuli 2014 - 18:00
Lõpp:21. juuli 2014 - 21:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Võrkpall: Credit24 SuveVolle Jõhvis
Algus:15. juuli 2014 - 18:00
Lõpp:15. juuli 2014 - 21:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Kergejõustik: Eesti A- ja B-klassi meistrivõistlused
Algus:09. juuli 2014 - 08:00
Lõpp:10. juuli 2014 - 16:00
Asukoht:Võru
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov

Võrkpall: Credit24 SuveVolle Jõhvis
Algus:08. juuli 2014 - 18:00
Lõpp:08. juuli 2014 - 21:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Jalgpall: Eesti mv E2. Jõhvi Sk Lokomotiv- Rakvere Tarvas
Algus:06. juuli 2014 - 12:00
Lõpp:06. juuli 2014 - 14:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Saskov

Võrkpall: Credit24 SuveVolle Jõhvis
Algus:01. juuli 2014 - 18:00
Lõpp:01. juuli 2014 - 21:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Sulgpall: Juunikuu händikäpiõhtud sulgpalliga
Algus:26. juuni 2014 - 18:00
Lõpp:26. juuni 2014 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Jalgpall: Võidupüha noorte jalgpalliturniiri Loko CUP 2014
Algus:22. juuni 2014 - 10:00
Lõpp:23. juuni 2014 - 18:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Sportaeroobika: Jõhvi meistrivõistlused
Algus:21. juuni 2014 - 12:00
Lõpp:21. juuni 2014 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Sulgpall: Juunikuu händikäpiõhtud sulgpalliga
Algus:19. juuni 2014 - 18:00
Lõpp:19. juuni 2014 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Kergejõustik: Ida-Virumaa kergejõustiku meistrivõistlused
Algus:18. juuni 2014 - 15:00
Lõpp:18. juuni 2014 - 00:00
Asukoht:Võistlused toimuvad 18.juunil 2014.a. algusega kell 15.00 Krenholmi staadionil Narvas
Korraldaja:Ida-Virumaa Spordiliit, Viktor Predbannikov

Võrkpall: Credit24 SuveVolle Jõhvis
Algus:17. juuni 2014 - 18:00
Lõpp:17. juuni 2014 - 21:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Sergei Ivanõtšev

Jalgpall: Eesti mv B1.II 98. Jõhvi - Tallinna JK Flora
Algus:14. juuni 2014 - 13:00
Lõpp:14. juuni 2014 - 15:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Jalgpall: Eesti mv D2.V 03. Jõhvi - K-Järve
Algus:14. juuni 2014 - 12:30
Lõpp:14. juuni 2014 - 14:30
Asukoht:Jõhvi vene põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Nesterenko

Sulgpall: Juunikuu händikäpiõhtud sulgpalliga
Algus:13. juuni 2014 - 18:00
Lõpp:13. juuni 2014 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Kergejõustik: Jõhvi Spordikooli meistrivõistlused
Algus:11. juuni 2014 - 11:00
Lõpp:11. juuni 2014 - 14:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, H. Koll, Lilia Schmidt, Viktor Predbannikov

Võrkpall: Credit24 SuveVolle Jõhvis
Algus:10. juuni 2014 - 18:00
Lõpp:10. juuni 2014 - 21:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Sulgpall: Juunikuu händikäpiõhtud sulgpalliga
Algus:06. juuni 2014 - 18:00
Lõpp:06. juuni 2014 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Võrkpall: Credit24 SuveVolle Jõhvis
Algus:03. juuni 2014 - 18:00
Lõpp:03. juuni 2014 - 21:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Korvpall: Tänavakorvpall Jõhvis
Algus:31. mai 2014 - 16:00
Lõpp:31. mai 2014 - 19:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Poiste 2005 turniir
Algus:29. mai 2014 - 16:30
Lõpp:29. mai 2014 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Sulgpall: Jõhvi maikuu nädalalõpud sulgpalliga, kolmas etapp
Algus:25. mai 2014 - 13:00
Lõpp:25. mai 2014 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Jalgpall: Eesti mv D2.V 03. Jõhvi - Kiviõli
Algus:24. mai 2014 - 12:30
Lõpp:24. mai 2014 - 14:30
Asukoht:Jõhvi vene põhikooli ujula
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Nesterenko

Sulgpall: Jõhvi maikuu nädalalõpud sulgpalliga, teine etapp
Algus:18. mai 2014 - 14:00
Lõpp:18. mai 2014 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Jalgpall: Eesti mv D2.V 03. Jõhvi - Paide
Algus:17. mai 2014 - 12:30
Lõpp:17. mai 2014 - 14:30
Asukoht:Jõhvi vene põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Saskov

Jalgpall: Eesti mv B1.II 98. Jõhvi - Vasalemma
Algus:16. mai 2014 - 16:00
Lõpp:16. mai 2014 - 18:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Kergejõustik: Jõhvi Gümnaasiumi SPORDIPÄEV 9-11 KL
Algus:14. mai 2014 - 09:00
Lõpp:14. mai 2014 - 12:00
Asukoht:

Kergejõustik: Jõhvi Gümnaasiumi SPORDIPÄEV 5-8 KL
Algus:13. mai 2014 - 09:30
Lõpp:13. mai 2014 - 14:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Gümnaasiumi kehalise-k õpetajad

Sulgpall: Maikuu nädalalõpud sulgpalliga, esimene etapp
Algus:10. mai 2014 - 13:00
Lõpp:10. mai 2014 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Kabe: Kabeklubi Into seeriavõistluse etapp
Algus:03. mai 2014 - 10:00
Lõpp:03. mai 2014 - 12:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Jalgpall: Eesti mv D2.V 03. Jõhvi - Kiviõli
Algus:02. mai 2014 - 16:00
Lõpp:02. mai 2014 - 18:00
Asukoht:Jõhvi vene põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Nesterenko

Sulgpall: VII Jõhvi sulgpalli seeriavõistlus, neljas etapp
Algus:01. mai 2014 - 13:00
Lõpp:01. mai 2014 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Aime Luuk

Mõttesport: Ida-Virumaa MV sporditeemalises mälumängus, neljas etapp
Algus:01. mai 2014 - 10:30
Lõpp:01. mai 2014 - 12:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Aime Luuk

Orienteerumine: MEV: Orienteerumine
Algus:01. mai 2014 - 17:00
Lõpp:01. mai 2014 - 18:00
Asukoht:Jõhvi gümnaasiumi juures

Seiklussport: Rogainiõhtu
Algus:29. aprill 2014 - 16:30
Lõpp:29. aprill 2014 - 19:30
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:XT Sport, Heigo Põld

Lauatennis: IV Jõhvi seeriavõistlus, 3. etapp
Algus:27. aprill 2014 - 10:30
Lõpp:27. aprill 2014 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Lauatennis: Mälestusturniir Heino Raam - 80
Algus:27. aprill 2014 - 12:00
Lõpp:27. aprill 2014 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Korvpall: Eesti Alexela KML üleminekumäng KK HITO-KOHILA
Algus:27. aprill 2014 - 18:00
Lõpp:27. aprill 2014 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Kabe: Eesti veteranide meistrivõistlused
Algus:26. aprill 2014 - 11:00
Lõpp:26. aprill 2014 - 16:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Jalgpall: Eesti mv B1.II 98. Jõhvi - Põltsamaa
Algus:25. aprill 2014 - 17:30
Lõpp:25. aprill 2014 - 19:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Võrkpall: Põlevkivi volle 2. finaalmäng, Estonia - Narva
Algus:24. aprill 2014 - 18:15
Lõpp:24. aprill 2014 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Jalgrattasport: Team Rattapood Cup. Voka
Algus:20. aprill 2014
Lõpp:20. aprill 2014
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgpall: Eesti mv B1.II 98. Jõhvi - Vändra Vaprus
Algus:19. aprill 2014 - 13:00
Lõpp:19. aprill 2014 - 15:00
Asukoht:Ahtme Kunstmuruväljak
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

XVI käsitöölaat Viru Nikerdaja
Algus:13. aprill 2014 - 10:00
Lõpp:13. aprill 2014 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

XVI käsitöölaat Viru Nikerdaja
Algus:12. aprill 2014 - 10:00
Lõpp:12. aprill 2014 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: Ida-Virumaa MV 1 liiga. Viru Jalaväe -Jõhvi BC Karjamaa
Algus:08. aprill 2014 - 17:30
Lõpp:08. aprill 2014 - 18:45
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Kergejõustik: "Laste kergejõustiku" võistlused
Algus:04. aprill 2014 - 15:00
Lõpp:04. aprill 2014 - 00:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Ida-Virumaa Spordiliit, Viktor Predbannikov

Korvpall: Korvpalli meistriliiga, KK HITO - Tallinna Kalev
Algus:30. märts 2014 - 17:00
Lõpp:30. märts 2014 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Mõttesport: Ida-Virumaa MV sporditeemalises mälumängus, kolmas
Algus:30. märts 2014 - 10:30
Lõpp:30. märts 2014 - 12:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Aime Luuk

Korvpall: KML, BC Rakvere Tarvas - BC Kalev/Cramo
Algus:29. märts 2014 - 17:00
Lõpp:29. märts 2014 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: KML, KK HITO - TÜ/Rock
Algus:29. märts 2014 - 14:00
Lõpp:29. märts 2014 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Kergejõustik: Kohtla-Järve kergejõustiku lahtised MV B,C,D klass
Algus:28. märts 2014 - 00:00
Lõpp:28. märts 2014 - 00:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Kergejõustikuklubi, Viktor Predbannikov

Võrkpall: Ida-Virumaa naiste meistrivõistlused
Algus:23. märts 2014 - 11:00
Lõpp:23. märts 2014 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Korvpall: EMV II liiga, KK HITO - Orissaare Rock
Algus:22. märts 2014 - 17:00
Lõpp:22. märts 2014 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Eesti MV II liiga, KK HITO - Paide
Algus:17. märts 2014 - 20:15
Lõpp:17. märts 2014 - 21:45
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Margo Tali

Korvpall: Korvpalli meistriliiga, KK HITO - Rapla Tyco
Algus:15. märts 2014 - 17:00
Lõpp:15. märts 2014 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: EMV II liiga, KK HITO II - Paide
Algus:12. märts 2014 - 20:15
Lõpp:12. märts 2014 - 21:45
Asukoht:Jõhvi spordihall

Sulgpall: VII Jõhvi sulgpalli seeriavõistlus, kolmas etapp
Algus:09. märts 2014 - 13:00
Lõpp:09. märts 2014 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Aime Luuk

Korvpall: Korvpalli meistriliiga, KK HITO - Valga
Algus:08. märts 2014 - 17:00
Lõpp:08. märts 2014 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: "Osavaim korvpallur" 7 klass P+T.
Algus:05. märts 2014
Lõpp:05. märts 2014
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Taavi Toomel

Võrkpall: Eesti noorte mini(2001a.s) mv II etapp.
Algus:04. märts 2014 - 11:00
Lõpp:04. märts 2014 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Eestimaa Talimängud
Algus:01. märts 2014
Lõpp:02. märts 2014
Asukoht:Jõhvi
Korraldaja:Spordikeskus

Korvpall: Ida-Virumaa MV 1 liiga. Viru Jalaväe Patalon - Jõhvi BC Karjamaa
Algus:27. veebruar 2014 - 16:30
Lõpp:27. veebruar 2014 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa,

Lauatennis: IV Jõhvi seeriavõistlus, 2. etapp
Algus:23. veebruar 2014 - 10:30
Lõpp:23. veebruar 2014 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Korvpall: Korvpalli meistriliiga, KK HITO - Pärnu
Algus:22. veebruar 2014 - 17:00
Lõpp:22. veebruar 2014 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Võrkpall: Neidude võrkpalliturniir Jõhvi Cup 2014
Algus:21. veebruar 2014 - 14:00
Lõpp:22. veebruar 2014 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Võrkpall: 2+2 võrkpalliturniir
Algus:16. veebruar 2014 - 11:00
Lõpp:16. veebruar 2014 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Aime Luuk

Sulgpall: VII Jõhvi sulgpalli seeriavõistlus, teine etapp
Algus:15. veebruar 2014 - 13:00
Lõpp:15. veebruar 2014 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Aime Luuk

Korvpall: Eesti meistrivõistluste teine liiga, KK HITO II - EMÜ SK
Algus:14. veebruar 2014 - 18:30
Lõpp:14. veebruar 2014 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Margo Tali

Sulgpall: MEV+: sulgpall
Algus:08. veebruar 2014 - 18:00
Lõpp:08. veebruar 2014 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Jaak Rooden

Korvpall: Korvpalli meistriliiga, KK HITO - BC Kalev/Cramo
Algus:01. veebruar 2014 - 17:00
Lõpp:01. veebruar 2014 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Lauatennis: IV Jõhvi seeriavõistlus, 1. etapp
Algus:26. jaanuar 2014 - 10:30
Lõpp:26. jaanuar 2014 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Paarismängude kolmevõistlus
Algus:25. jaanuar 2014 - 16:00
Lõpp:25. jaanuar 2014 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Sulgpall: VII Jõhvi sulgpalli seeriavõistlus, esimene etapp
Algus:19. jaanuar 2014 - 13:00
Lõpp:19. jaanuar 2014 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Aime Luuk

Korvpall: Eesti MV B kl. Salva/Tartu, United Loggers Rapla
Algus:19. jaanuar 2014 - 11:00
Lõpp:19. jaanuar 2014 - 16:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Korvpall: KML, KK HITO - TTÜ KK
Algus:18. jaanuar 2014 - 17:00
Lõpp:18. jaanuar 2014 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Võrkpall: Credit 24 naiste RAHVALIIGA
Algus:18. jaanuar 2014 - 11:00
Lõpp:18. jaanuar 2014 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kersti, Viktoria

Korvpall: KML, KK HITO - BC Rakvere Tarvas
Algus:12. jaanuar 2014 - 17:00
Lõpp:12. jaanuar 2014 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: Eesti minikorvpalli etapp
Algus:11. jaanuar 2014 - 15:00
Lõpp:12. jaanuar 2014 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: EMV B-klass, Erkmaa KK - KK HITO
Algus:07. jaanuar 2014 - 19:00
Lõpp:07. jaanuar 2014 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: Ida-Virumaa karikavõistluste finaalid
Algus:05. jaanuar 2014 - 14:00
Lõpp:05. jaanuar 2014 - 17:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Rene Kundla

Kabe: Kabeklubi Into seeriaturniiri 1. etapp
Algus:04. jaanuar 2014 - 10:00
Lõpp:04. jaanuar 2014 - 13:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Lauatennis: Jõhvi meistrivõistlused lauatennises
Algus:29. detsember 2013 - 11:00
Lõpp:29. detsember 2013 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Sulgpall: Jõhvi meistrivõistlused sulgpalls
Algus:29. detsember 2013 - 11:00
Lõpp:22. detsember 2013 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Korvpall: KML, KK HITO – Tallinna Kalev
Algus:28. detsember 2013 - 18:00
Lõpp:28. detsember 2013 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK Hito, Raul Rõõmus

Korvpall: Eesti MV A kl.Finlog
Algus:28. detsember 2013 - 12:00
Lõpp:28. detsember 2013 - 13:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Korvpall: Eesti mv 2 liiga. Fameron
Algus:27. detsember 2013 - 16:30
Lõpp:27. detsember 2013 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, SK BC Karjamaa, Raul Rõõmus

Kabe: Jõuluturniir vene kabes
Algus:21. detsember 2013
Lõpp:21. detsember 2013
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Sulgpall: Sulgpalli seeriavõistlus, 4. etapp
Algus:15. detsember 2013 - 14:00
Lõpp:15. detsember 2013 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Korvpall: Ida-Virumaa MV 1 liiga. Jõhvi BC Karjamaa-K-Järve Enteh
Algus:14. detsember 2013 - 18:00
Lõpp:14. detsember 2013 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Võrkpall: Ida-Virumaa meeste meistrivõistluste finaalturniir
Algus:14. detsember 2013 - 13:00
Lõpp:14. detsember 2013 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Aime Luuk

Korvpall: KML, KK HITO – Rapla
Algus:08. detsember 2013 - 18:00
Lõpp:08. detsember 2013 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK Hito, Raul Rõõmus

Korvpall: KML, KK HITO – KK Pärnu
Algus:07. detsember 2013 - 18:00
Lõpp:07. detsember 2013 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK Hito, Raul Rõõmus

Eesti MV A esiliiga. SK Energia Narva
Algus:07. detsember 2013 - 18:00
Lõpp:07. detsember 2013 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Poks: Rahvusvaheline poksiturniir Jõhvi lahtised MV 2013
Algus:30. november 2013 - 15:00
Lõpp:01. detsember 2013 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Poksiklubi Loit, Vjatšeslav Zaretšnev

Kabe: Ida-Virumaa meistrivõistlused
Algus:23. november 2013 - 10:00
Lõpp:23. november 2013 - 12:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Lauatennis: Jõhvi lauatennise rahvaliiga
Algus:17. november 2013 - 10:30
Lõpp:17. november 2013 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Võrkpall: Jõhvi meistrivõistlused meestele
Algus:16. november 2013 - 11:00
Lõpp:16. november 2013 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Sulgpall: Sulgpalli seeriavõistlus, 3. etapp
Algus:10. november 2013 - 16:00
Lõpp:10. november 2013 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Korvpall: KML, KK HITO – BC Tarvas
Algus:09. november 2013 - 18:00
Lõpp:09. november 2013 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK Hito, Raul Rõõmus

Kabe: Kabeklubi Into seeriaturniiri 11. etapp
Algus:09. november 2013 - 10:00
Lõpp:09. november 2013 - 12:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Korvpall: Ida-Virumaa MV 1 liiga. Mäetaguse
Algus:03. november 2013 - 14:00
Lõpp:03. november 2013 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Sulgpall: Sulgpalli seeriavõistlus, 2. etapp
Algus:27. oktoober 2013 - 16:00
Lõpp:27. oktoober 2013 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Korvpall: KML, KK HITO - TÜ/Rock
Algus:26. oktoober 2013 - 18:00
Lõpp:26. oktoober 2013 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Ida-Virumaa pallikalli 2013
Algus:21. oktoober 2013 - 09:00
Lõpp:25. oktoober 2013 - 10:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Margo Tali

Lauatennis: Jõhvi lauatennise rahvaliiga
Algus:20. oktoober 2013 - 10:30
Lõpp:20. oktoober 2013 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Korvpall: Eesti MV A esiliiga etapp
Algus:19. oktoober 2013 - 14:30
Lõpp:19. oktoober 2013 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Võrkpall: EE meistrivõistlused
Algus:19. oktoober 2013 - 11:00
Lõpp:19. oktoober 2013 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Aime Luuk

Kabe: Ida-Virumaa spordiveteranide meistrivõistlused vene kabes
Algus:19. oktoober 2013 - 10:00
Lõpp:19. oktoober 2013 - 13:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Korvpall: EMV 2 liiga. KK HITO - Tarvas / Rakvere SK
Algus:17. oktoober 2013 - 20:00
Lõpp:17. oktoober 2013 - 21:15
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: EMV II liiga, KK HITO II - BC Rakvere Tarvas
Algus:17. oktoober 2013 - 20:00
Lõpp:17. oktoober 2013 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Koolisport: T6-9 klasside korvpall
Algus:16. oktoober 2013 - 09:30
Lõpp:16. oktoober 2013 - 13:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse KSÜ, Taavi Toomel

Paarismängude kolmevõistlus
Algus:13. oktoober 2013 - 16:00
Lõpp:13. oktoober 2013 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Aime Luuk

Korvpall: KML, KK HITO – BC Kalev/Cramo
Algus:11. oktoober 2013 - 20:00
Lõpp:11. oktoober 2013 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK Hito, Raul Rõõmus

Koolisport: PT6-9 klasside korvpall
Algus:10. oktoober 2013 - 09:30
Lõpp:10. oktoober 2013 - 13:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse KSÜ, Taavi Toomel

Sulgpall: Sulgpalli seeriavõistlus, 1. etapp
Algus:06. oktoober 2013 - 16:00
Lõpp:06. oktoober 2013 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Korvpall: EMV A-klass, KK HITO/JSK – Salva/Rock I
Algus:05. oktoober 2013 - 14:45
Lõpp:05. oktoober 2013 - 16:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Korvpall: KML, KK HITO – Valga
Algus:05. oktoober 2013 - 18:00
Lõpp:05. oktoober 2013 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK Hito, Raul Rõõmus

Korvpall: Eesti MV A 95. Salva/Rock 1
Algus:05. oktoober 2013 - 14:00
Lõpp:05. oktoober 2013 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Kabe: Kabeklubi Into seeriaturniiri 10. etapp
Algus:05. oktoober 2013 - 10:00
Lõpp:05. oktoober 2013 - 12:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Priit Käen

Korvpall: EMV II liiga, KK HITO II – Narva PSK
Algus:03. oktoober 2013 - 20:00
Lõpp:03. oktoober 2013 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK Hito, Margo Tali

Võrkpall: 2+2 turniir
Algus:29. september 2013 - 11:00
Lõpp:29. september 2013 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Korvpall: Eesti MEISTRILIIGA, KK HITO - TTÜ KK
Algus:28. september 2013 - 18:00
Lõpp:28. september 2013 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Eesti MV B kl. Virumaa PK, BC Tarvas/R;
Algus:28. september 2013 - 12:00
Lõpp:28. september 2013 - 16:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: Välkturniir
Algus:21. september 2013 - 15:00
Lõpp:21. september 2013 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Eesti MV A 95. BC Tarvas
Algus:21. september 2013 - 13:00
Lõpp:21. september 2013 - 14:30
Asukoht:Jõhvi Spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Orienteerumine: RSK Jõhvikas orienteerumisneljapäevakute Jõhvi etapp
Algus:19. september 2013 - 16:00
Lõpp:19. september 2013 - 18:00
Asukoht:Jõhvi park
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas, Anne Jundas

Kergejõustik: Jõhvi rahvajooks
Algus:15. september 2013 - 10:00
Lõpp:15. september 2013 - 15:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa,

Kabe: Kabeklubi Into seeriaturniiri etapp
Algus:07. september 2013 - 10:00
Lõpp:07. september 2013 - 13:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Heino Int

Korvpall: BC Rakvere Tarvas - Tartu Ülikool/Rock
Algus:07. september 2013 - 15:00
Lõpp:07. september 2013 - 16:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Infotund Jõhvi spordiklubidele
Algus:04. september 2013 - 15:00
Lõpp:04. september 2013 - 16:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Võrkpall: 3vs3 võrkpall
Algus:31. august 2013 - 11:00
Lõpp:31. august 2013 - 17:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Sulgpall: „Augustiõhtud sulgpalliga“, 3. etapp
Algus:26. august 2013 - 18:00
Lõpp:26. august 2013 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Kabe: „Kaevuri Kombain“
Algus:24. august 2013 - 10:00
Lõpp:24. august 2013 - 13:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Heino Int

Jalgpall: Eesti MV B2. Viljandi SK
Algus:23. august 2013 - 17:00
Lõpp:23. august 2013 - 18:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Korvpall: JÕHVI/JÄRVE KARIKAS 2013 noorte rahvusvaheline turniir
Algus:22. august 2013 - 09:00
Lõpp:24. august 2013 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Sulgpall: „Augustiõhtud sulgpalliga“, 2. etapp
Algus:12. august 2013 - 18:00
Lõpp:12. august 2013 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Sulgpall: „Augustiõhtud sulgpalliga“, 1. etapp
Algus:08. august 2013 - 18:00
Lõpp:08. august 2013 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Võrkpall: Jõhvi karikas segavõistkondadele
Algus:03. august 2013 - 11:00
Lõpp:03. august 2013 - 13:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Aime Luuk

Spordilaager
Algus:12. juuli 2013 - 10:50
Lõpp:19. juuli 2013 - 10:30
Asukoht:
Korraldaja:Kulatštnko, Koll, Schmidt, Predpannikov

Kabe: Kabeklubi Into seeriaturniiri 7. etapp
Algus:06. juuli 2013 - 10:00
Lõpp:06. juuli 2013 - 12:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Võrkpall: Suvevolle
Algus:25. juuni 2013 - 17:45
Lõpp:25. juuni 2013 - 22:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Rene Kundla

Kabe: Võidupüha lahtine turniir
Algus:22. juuni 2013 - 10:00
Lõpp:22. juuni 2013 - 13:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Võrkpall: Suvevolle
Algus:18. juuni 2013 - 17:45
Lõpp:18. juuni 2013 - 22:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Rene Kundla

Kergejõustik: JÕHVI SPORDIKOOLI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED
Algus:11. juuni 2013 - 13:00
Lõpp:11. juuni 2013 - 16:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov

Võrkpall: Suvevolle
Algus:11. juuni 2013 - 17:45
Lõpp:11. juuni 2013 - 22:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Rene Kundla

Kabe: Jõhvi lahtised meistrivõistlused välkkabes meestele ja naistele
Algus:08. juuni 2013 - 10:00
Lõpp:08. juuni 2013 - 12:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Võrkpall: Suvevolle
Algus:04. juuni 2013 - 17:45
Lõpp:04. juuni 2013 - 22:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Rene Kundla

Korvpall: Tänavakorvpall. Noored. Mehed.
Algus:01. juuni 2013 - 11:00
Lõpp:01. juuni 2013 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordikool
Korraldaja:SK BC Karjamaa, Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Tänavakorvpall. Täiskasvanud
Algus:01. juuni 2013 - 15:00
Lõpp:01. juuni 2013 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Kabe: Kabeklubi Into seeriaturniiri 6. etapp
Algus:01. juuni 2013 - 10:00
Lõpp:01. juuni 2013 - 12:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Aeroobika: Suur Zumbapidu
Algus:01. juuni 2013 - 15:00
Lõpp:01. juuni 2013 - 16:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: Eesti C1-klassi meistrivõistluste medalimängud
Algus:19. mai 2013 - 12:00
Lõpp:19. mai 2013 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Mõttesport: Ida-Virumaa MV sporditeemalises mälumängus, neljas etapp
Algus:19. mai 2013 - 10:30
Lõpp:19. mai 2013 - 12:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Aime Luuk

Korvpall: Eesti C1-klassi meistrivõistlused, poolfinaalid
Algus:18. mai 2013 - 13:30
Lõpp:18. mai 2013 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Kabe: 55aastat kabet Ida-Virumaal
Algus:18. mai 2013 - 11:00
Lõpp:18. mai 2013 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Ekstreemsport: EXTAR 48h
Algus:16. mai 2013 - 16:30
Lõpp:18. mai 2013 - 22:00
Asukoht:Ida-Virumaa
Korraldaja:X-TEAM, Heigo Põld

Korvpall: EMV B-klass, KK HITO/Jõhvi - Virumaa PK
Algus:15. mai 2013 - 17:30
Lõpp:15. mai 2013 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Võrkpall: Ida-Virumaa naiste meistrivõistlused
Algus:12. mai 2013 - 11:00
Lõpp:12. mai 2013 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Korvpall: KK HITO - Kohila SK/Lallemand
Algus:10. mai 2013 - 20:00
Lõpp:10. mai 2013 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: EKSLi 7.klassi poiste Korvpalli meistriliiga
Algus:08. mai 2013 - 10:00
Lõpp:08. mai 2013 - 17:40
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:EKSL, Henri Ausmaa

Võrkpall: MINILIIGA MINIVÕRKPALL
Algus:07. mai 2013 - 10:00
Lõpp:07. mai 2013 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Jõhvi 75 spordiüritused
Algus:05. mai 2013 - 13:00
Lõpp:05. mai 2013 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Kabe: Kabeklubi Into 5. etapp
Algus:05. mai 2013 - 11:00
Lõpp:05. mai 2013 - 13:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Kergejõustik: Eesti murdmaajiiksu MV
Algus:05. mai 2013
Lõpp:05. mai 2013
Asukoht:Tallinn, Nõmme Spordikeskus
Korraldaja:Eesti Kergejõustikuliit, Viktor Predbannikov

Jõhvi paarismängude kolmevõistlus
Algus:27. aprill 2013 - 13:00
Lõpp:27. aprill 2013 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Rene Kundla

Võrkpall: Põlevkivi volle 2. finaalmäng
Algus:24. aprill 2013 - 18:15
Lõpp:24. aprill 2013 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Sulgpall: V Jõhvi sulgpalli seeriavõistluse IV etapp
Algus:21. aprill 2013 - 16:00
Lõpp:21. aprill 2013 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Korvpall: EMV B-klassi etapp
Algus:20. aprill 2013 - 15:30
Lõpp:21. aprill 2013 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: EYBL U20 finaalturniir
Algus:19. aprill 2013 - 17:00
Lõpp:20. aprill 2013 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Võrkpall: Põlevkivi volle, teine finaalmäng
Algus:18. aprill 2013 - 18:15
Lõpp:18. aprill 2013 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KSK, Aime Luuk

Korvpall: 2000-01 Matškohtumine Jõhvi - K-Järve (Pugatsov)
Algus:18. aprill 2013 - 15:15
Lõpp:18. aprill 2013 - 16:20
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Lehar Kumari

Koolisport: Alutaguse NM 6.-9. klasside võrkpall PT
Algus:17. aprill 2013
Lõpp:17. aprill 2013
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse KSÜ, Taavi Toomel

Koolisport: Alutaguse NM 10.-12. klasside võrkpall PT
Algus:16. aprill 2013
Lõpp:16. aprill 2013
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse KSÜ, Taavi Toomel

Algus:13. aprill 2013 - 11:00
Lõpp:13. aprill 2013
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Viktor Predbannikov

Võrkpall: Põlevkivi volle, esimene finaalmäng
Algus:11. aprill 2013 - 18:15
Lõpp:11. aprill 2013 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KSK, Aime Luuk

Võrkpall: Võrkpalli kooli miniliiga, 4 poiste, 4 tüdrukute vk
Algus:11. aprill 2013 - 10:30
Lõpp:11. aprill 2013 - 13:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Korvpall: Ida-Virumaa MV naiste korvpallis
Algus:07. aprill 2013 - 12:00
Lõpp:07. aprill 2013 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Carolin Mesi

Korvpall: G4S KML, KK HITO – KK Pärnu
Algus:06. aprill 2013 - 17:00
Lõpp:06. aprill 2013 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Priit Käen

Võrkpall: Põlevkivi volle, 3.-4. koha mäng
Algus:04. aprill 2013 - 18:15
Lõpp:04. aprill 2013 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KSK, Aime Luuk

SPORDIHALL SULETUD!
Algus:31. märts 2013
Lõpp:31. märts 2013
Asukoht:Jõhvi spordihall

Sulgpall: V Jõhvi sulgpalli seeriavõistluse III etapp
Algus:30. märts 2013 - 12:30
Lõpp:30. märts 2013 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Korvpall: G4S KML, KK HITO – Kalev/Cramo
Algus:30. märts 2013 - 17:00
Lõpp:30. märts 2013 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Priit Käen

Korvpall: Ida-Virumaa MV, Elvarem - BC Karjamaa
Algus:30. märts 2013 - 18:45
Lõpp:30. märts 2013 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

SPORDIHALL SULETUD!
Algus:29. märts 2013
Lõpp:29. märts 2013
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: Eesti MV II liiga, KK HITO II - BC Kala/Põlva
Algus:24. märts 2013 - 14:00
Lõpp:24. märts 2013 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: G4S KML, KK HITO – Kalev
Algus:24. märts 2013 - 17:00
Lõpp:24. märts 2013 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Priit Käen

Korvpall: Ida-Virumaa MV II liiga, Kohtla-Nõmme SK II - Virumaa PSS
Algus:24. märts 2013 - 18:45
Lõpp:24. märts 2013 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kohtla-Nõmme SK, Jaak Rooden

Võrkpall: Põlevkivi volle, poolfinaal
Algus:21. märts 2013 - 18:15
Lõpp:21. märts 2013 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KSK, Aime Luuk

Lauatennis: Jõhvi lauatennise seeriavõistluse III etapp
Algus:17. märts 2013 - 11:00
Lõpp:17. märts 2013 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Korvpall: G4S KML, KK HITO – Valga
Algus:17. märts 2013 - 17:00
Lõpp:17. märts 2013 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Priit Käen

Segavõistkondade kolmevõistlus
Algus:16. märts 2013 - 13:00
Lõpp:16. märts 2013 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Rene Kundla

Võrkpall: Põlevkivi volle, poolfinaal
Algus:14. märts 2013 - 18:15
Lõpp:14. märts 2013 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KSK, Aime Luuk

Koolisport: 4.-6. klasside Kalevi miniliiga võrkpallis
Algus:12. märts 2013
Lõpp:12. märts 2013
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse KSÜ, Taavi Toomel

Korvpall: Eesti meistrivõistluste A-klassi etapp
Algus:10. märts 2013 - 11:00
Lõpp:10. märts 2013 - 13:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Mälumäng: Ida-Virumaa sporditeemaline mälumäng
Algus:10. märts 2013 - 16:00
Lõpp:10. märts 2013 - 17:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Aime Luuk

Korvpall: Eesti meistrivõistluste A-klassi etapp
Algus:09. märts 2013 - 13:00
Lõpp:09. märts 2013 - 17:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Eesti MV II liiga, KK HITO II - Puhhid
Algus:08. märts 2013 - 20:00
Lõpp:08. märts 2013 - 21:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Priit Käen

Võrkpall: Eesti minivõrkpall Virumaa II etapp
Algus:07. märts 2013 - 11:00
Lõpp:07. märts 2013 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Koolisport: Kuni 7kl „Osavaim korvpallur“ PT
Algus:06. märts 2013
Lõpp:06. märts 2013
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse KSÜ, Taavi Toomel

Koolisport: Rahvastepalli Dumle MV piirkonnaliiga PT
Algus:05. märts 2013
Lõpp:05. märts 2013
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse KSÜ, Taavi Toomel

Korvpall: G4S KML, KK HITO – KK Pärnu
Algus:03. märts 2013 - 17:00
Lõpp:03. märts 2013 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Priit Käen

Korvpall: EMV D-klassi noorte korvpall
Algus:03. märts 2013 - 11:00
Lõpp:03. märts 2013 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Koolisport: Rahvastepalli Dumle MV maakonnaliiga PT
Algus:01. märts 2013
Lõpp:01. märts 2013
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse KSÜ, Taavi Toomel

Võrkpall: EVF 2013.a. Võrkpalli Karikavõistlused III finaalgrupp
Algus:01. märts 2013 - 15:00
Lõpp:02. märts 2013 - 12:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktoria Prussakova

Korvpall: Eesti MV U-20 eliit. Rapla
Algus:26. veebruar 2013 - 19:00
Lõpp:26. veebruar 2013 - 20:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

SPORDIHALL SULETUD
Algus:24. veebruar 2013
Lõpp:24. veebruar 2013
Asukoht:Jõhvi spordihall

Lauatennis: Jõhvi lauatennise seeriavõistluse II etapp
Algus:23. veebruar 2013 - 10:30
Lõpp:23. veebruar 2013 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Korvpall: G4S KML, KK HITO – TTÜ
Algus:23. veebruar 2013 - 17:00
Lõpp:23. veebruar 2013 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Priit Käen

Korvpall: EMV II liiga, KK HITO II – Iisaku KK
Algus:23. veebruar 2013 - 18:45
Lõpp:23. veebruar 2013 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Priit Käen

Korvpall: G4S KML, KK HITO - TÜ/Rock
Algus:22. veebruar 2013 - 19:30
Lõpp:22. veebruar 2013 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Võrkpall: Põlevkivi volle, PeaVet – Estonia
Algus:21. veebruar 2013 - 18:15
Lõpp:21. veebruar 2013 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KSK, Aime Luuk

Võrkpall: Vanglateenistuse MV
Algus:21. veebruar 2013 - 10:00
Lõpp:21. veebruar 2013 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Sulgpall: V Jõhvi sulgpalli seeriavõistluse II etapp
Algus:17. veebruar 2013 - 15:00
Lõpp:17. veebruar 2013 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Korvpall: IVMV korvpall, Jõhvi VJP – Enteh
Algus:17. veebruar 2013 - 18:30
Lõpp:17. veebruar 2013 - 19:45
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Viru JVP, Taivo Porval

Korvpall: EMV B-klass 4 mängu
Algus:16. veebruar 2013 - 12:30
Lõpp:16. veebruar 2013 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Sternhof

Mälumäng: Ida-Virumaa meistrivõistlused sporditeemalises mälumängus, 1. etapp
Algus:10. veebruar 2013 - 00:00
Lõpp:10. veebruar 2013 - 17:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Aime Luuk

Suusatamine: ALUTAGUSE MARATON
Algus:09. veebruar 2013 - 11:00
Lõpp:09. veebruar 2013 - 15:00
Asukoht:Pannjärve Tervisekeskus
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: EMV A-klass, KK HITO/JSK - Salva/Rock II
Algus:09. veebruar 2013 - 14:00
Lõpp:09. veebruar 2013 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: EMV II liiga, KK HITO II – Paide
Algus:05. veebruar 2013 - 19:45
Lõpp:05. veebruar 2013 - 21:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Priit Käen

Võrkpall: Lähte Cup
Algus:05. veebruar 2013 - 14:00
Lõpp:05. veebruar 2013 - 18:00
Asukoht:Lähte KK
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Võrkpall: Naiste rahvaliiga C-grupp 3 mängu
Algus:03. veebruar 2013 - 11:00
Lõpp:03. veebruar 2013 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktoria Prussakova

Korvpall: PA eliit KK HITO/Jõhvi - Rakvere SK/Tarvas
Algus:03. veebruar 2013 - 13:00
Lõpp:03. veebruar 2013 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Priit Käen

Korvpall: Ida-Virumaa MV I liiga. Spordiklubi BC Karjamaa - Askele Neli/Kiviõli regioon
Algus:03. veebruar 2013 - 14:30
Lõpp:03. veebruar 2013 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: G4S KML, KK HITO – Rapla
Algus:02. veebruar 2013 - 17:00
Lõpp:02. veebruar 2013 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Priit Käen

Korvpall: EMV II liiga, KK HITO II - Keila KK
Algus:02. veebruar 2013 - 14:00
Lõpp:02. veebruar 2013 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Lauatennis: Jõhvi lauatennise seeriavõistluse I etapp
Algus:27. jaanuar 2013 - 10:30
Lõpp:27. jaanuar 2013 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Korvpall: G4S KML, KK HITO – BC Tarvas
Algus:26. jaanuar 2013 - 17:00
Lõpp:26. jaanuar 2013 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Priit Käen

Korvpall: IVKV naiste korvpall, finaal
Algus:20. jaanuar 2013 - 15:00
Lõpp:20. jaanuar 2013 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Ida-Virumaa Spordiliit, Rene Kundla

Korvpall: IVKV meeste korvpall, finaal
Algus:20. jaanuar 2013 - 17:00
Lõpp:20. jaanuar 2013 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Ida-Virumaa Spordiliit, Rene Kundla

Korvpall: IVMV korvpall, Jõhvi – Narva
Algus:20. jaanuar 2013 - 18:30
Lõpp:20. jaanuar 2013 - 19:45
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Carolin Mesi

Korvpall: U15 Euroopa Noorte korvpalliliiga
Algus:17. jaanuar 2013
Lõpp:20. jaanuar 2013
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi SK/HITO, Priit Käen

Sulgpall: V Jõhvi sulgpalli seeriavõistluse I etapp
Algus:13. jaanuar 2013 - 15:00
Lõpp:13. jaanuar 2013 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Korvpall: IVMV, Viru JVP – Kohtla-Nõmme/HITO
Algus:13. jaanuar 2013 - 17:00
Lõpp:13. jaanuar 2013 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Viru JVP, Taivo Porval

Korvpall: IVMV II liiga, Kohtla-Nõmme - Sillamäe Gümnaasium
Algus:13. jaanuar 2013 - 15:00
Lõpp:13. jaanuar 2013 - 16:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: Ida-Virumaa KV. SK BC Karjamaa/ Jõhvi SpKo - Kiviõli / Maidla
Algus:12. jaanuar 2013 - 15:00
Lõpp:12. jaanuar 2013 - 16:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Eesti MV A kl eliit: KK HITO/JSK - T. Soku KK
Algus:12. jaanuar 2013 - 13:00
Lõpp:12. jaanuar 2013 - 14:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Sternhof

Võrkpall: Naiste võrkpalli rahvaliiga, Jõhvi SK – Andekad
Algus:12. jaanuar 2013 - 12:00
Lõpp:12. jaanuar 2013 - 13:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktoria Prussakova

Korvpall: KML, HITO-TÜ/Rock
Algus:06. jaanuar 2013 - 17:00
Lõpp:06. jaanuar 2013 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Priit Käen

Korvpall: KML, HITO-TTÜ
Algus:05. jaanuar 2013 - 17:00
Lõpp:05. jaanuar 2013 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Priit Käen

SPORDIHALL SULETUD!
Algus:30. detsember 2012
Lõpp:01. jaanuar 2013
Asukoht:

Sulgpall: Jõhvi MV sulgpallis, naiste üksikmäng
Algus:29. detsember 2012 - 13:00
Lõpp:29. detsember 2012 - 14:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Sulgpall: Jõhvi MV sulgpallis, naispaaris- ja segapaarismäng
Algus:29. detsember 2012 - 14:30
Lõpp:29. detsember 2012 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Sulgpall: Jõhvi MV sulgpallis, meeste üksik- ja paarismäng
Algus:29. detsember 2012 - 17:00
Lõpp:29. detsember 2012 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Korvpall: Ida-Virumaa karikavõistlused, KK HITO - Narva
Algus:29. detsember 2012 - 17:00
Lõpp:29. detsember 2012 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Kergejõustik: XXV Jõhvi kõrgushüppepäev
Algus:28. detsember 2012 - 13:00
Lõpp:28. detsember 2012 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov

SPORDIHALL SULETUD!
Algus:23. detsember 2012
Lõpp:26. detsember 2012
Asukoht:

Lauatennis: II Jõhvi lauatennise rahvaliiga, 5. etapp; Jõhvi meistrivõistlused
Algus:16. detsember 2012 - 11:00
Lõpp:16. detsember 2012 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Sulgpall: IV Jõhvi sulgpalli seeriavõistlus
Algus:16. detsember 2012 - 16:00
Lõpp:16. detsember 2012 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Korvpall: korvpall II liiga, KK HITO II – Saku
Algus:15. detsember 2012 - 17:00
Lõpp:15. detsember 2012 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi SK/HITO, Priit Käen

Võrkpall: Põlevkivi volle, Raudtee-TT
Algus:13. detsember 2012 - 18:00
Lõpp:13. detsember 2012 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KSK, Aime Luuk

Korvpall: IVMV korvpallis, BC Karjamaa-Viru JVP
Algus:13. detsember 2012 - 18:00
Lõpp:13. detsember 2012 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Koolisport: 6.-9. klass kooliliiga P (4) ja T (5) võrkpall
Algus:11. detsember 2012 - 09:30
Lõpp:11. detsember 2012 - 13:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Võrkpall: Eesti võrkpalli KV finaalid
Algus:08. detsember 2012 - 13:30
Lõpp:09. detsember 2012 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Võrkpall: Põlevkivi volle, Narva I-Viru
Algus:06. detsember 2012 - 18:00
Lõpp:06. detsember 2012 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KSK, Aime Luuk

Kergejõustik: IDA – VIRU MAAKONNA VÕISTLUSSARJA TV “10 OLÜMPIASTARTI ”
Algus:05. detsember 2012 - 00:00
Lõpp:05. detsember 2012 - 00:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Alutaguse KSÜ, Viktor Predbannikov

Korvpall: EMV 3vs3 korvpallis, Ida-Virumaa etapp
Algus:03. detsember 2012 - 10:00
Lõpp:03. detsember 2012 - 12:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:EKSL, Henri Ausmaa

Korvpall: EMV II liiga, KK HITO II/Jõhvi - Kuressaare SK Vesse
Algus:02. detsember 2012 - 13:30
Lõpp:02. detsember 2012 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi SK/HITO, Priit Käen

Korvpall: A-klassi esiliiga, HITO/JSK II – Narva Energia
Algus:02. detsember 2012 - 15:00
Lõpp:02. detsember 2012 - 16:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi SK/HITO, Lehar Kumari

Korvpall: Eesti meistrivõistlused B-klass 4 mängu
Algus:01. detsember 2012 - 12:30
Lõpp:01. detsember 2012 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi SK/HITO, Priit Sternhof

Korvpall: IVMV korvpallis, BC Karjamaa-Elvarem
Algus:01. detsember 2012 - 14:30
Lõpp:01. detsember 2012 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: IVMV korvpall, Askele IV – Enteh
Algus:01. detsember 2012 - 14:30
Lõpp:01. detsember 2012 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi SK/HITO, Priit Sternhof

Korvpall: EKV A-klass HITO/JSK - KK Pärnu
Algus:01. detsember 2012 - 18:00
Lõpp:01. detsember 2012 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Võrkpall: Põlevkivi volle, PeaVet-Tehn.tööstus
Algus:27. november 2012 - 18:00
Lõpp:27. november 2012 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Sulgpall: IV Jõhvi sulgpalli seeriavõistlus
Algus:25. november 2012 - 16:00
Lõpp:25. november 2012 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Korvpall: Ida-Virumaa MV naiste korvpallis
Algus:25. november 2012 - 11:00
Lõpp:25. november 2012 - 14:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Korvpall: IVMV rahvaliiga, K-Nõmme II – SOS Lasteküla
Algus:25. november 2012 - 14:30
Lõpp:25. november 2012 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kohtla-Nõmme SK, Jaak Rooden

Vabariiklik hip-hop festival
Algus:24. november 2012 - 13:30
Lõpp:24. november 2012 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Loomingutuuled, Irina Gorohhova

Võrkpall: Põlevkivi volle, Estonia-Raudtee
Algus:22. november 2012 - 18:00
Lõpp:22. november 2012 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KSK, Aime Luuk

G4S Koolitus
Algus:21. november 2012 - 09:00
Lõpp:21. november 2012 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Annika Mölder

Korvpall: KML, HITO - Rapla KK
Algus:18. november 2012 - 17:00
Lõpp:18. november 2012 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Priit Käen

Võrkpall: Jõhvi lahtised meistrivõistlused meestele
Algus:17. november 2012 - 11:00
Lõpp:17. november 2012 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Võrkpall: Koolijuhtide võrkpall
Algus:16. november 2012 - 10:00
Lõpp:16. november 2012 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:EKSL, Arvo Toots

Korvpall: PA Eliit KK HITO/Jõhvi - Tabasalu/Kohila
Algus:16. november 2012 - 19:00
Lõpp:16. november 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Võrkpall: Koolijuhtide võrkpall
Algus:15. november 2012 - 12:00
Lõpp:15. november 2012 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:EKSL, Arvo Toots

Võrkpall: Põlevkivi volle, PeaVet-Raudtee
Algus:15. november 2012 - 18:00
Lõpp:15. november 2012 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KSK, Aime Luuk

Võrkpall: Võrkpalli kooliliiga, 10-12.kl PT
Algus:13. november 2012 - 09:00
Lõpp:13. november 2012 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Korvpall: KML, HITO-Valga
Algus:11. november 2012 - 16:00
Lõpp:11. november 2012 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Priit Käen

Isadepäev
Algus:10. november 2012 - 10:00
Lõpp:10. november 2012 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Huvikeskus, Anne Uttendorf

Korvpall: 4-5.kl Dumle MV PT
Algus:07. november 2012 - 09:00
Lõpp:07. november 2012 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Sulgpall: IV Jõhvi sulgpalli seeriavõistlus
Algus:04. november 2012 - 16:00
Lõpp:04. november 2012 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Korvpall: IVMV korvpallis, BC Karjamaa/Jõhvi SpKo-Mäetaguse
Algus:03. november 2012 - 14:00
Lõpp:03. november 2012 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: KML, HITO-Tallinna Kalev
Algus:03. november 2012 - 16:00
Lõpp:03. november 2012 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Priit Käen

Võrkpall: Põlevkivi volle, TT-Narva I
Algus:01. november 2012 - 18:00
Lõpp:01. november 2012 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KSK, Aime Luuk

Poks: Jõhvi Box Open
Algus:27. oktoober 2012 - 10:00
Lõpp:28. oktoober 2012 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Poksiklubi Loit, Vjatšeslav Zaretšnev

Korvpall: EMV II liiga, KK HITO II/Jõhvi - Ambla spordiklubi
Algus:26. oktoober 2012 - 18:45
Lõpp:26. oktoober 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Võrkpall: Põlevkivi volle, PeaVet-Viru
Algus:25. oktoober 2012 - 18:00
Lõpp:25. oktoober 2012 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KSK, Aime Luuk

Sulgpall: Sulgpallikoolitus
Algus:24. oktoober 2012 - 19:00
Lõpp:24. oktoober 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Eesti sulgpalliliit, Aigar Tõnus

Korvpall: 2002 liiga. Rae Koss, Marcus, Saku
Algus:24. oktoober 2012 - 12:15
Lõpp:24. oktoober 2012 - 18:00
Asukoht:32 KK Tallinn
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Korvpall: Eesti KV B kl 97: HITO/Jõhvi SpKo - Rakvere/Tarvas
Algus:24. oktoober 2012 - 16:30
Lõpp:24. oktoober 2012 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Sulgpall: IV Jõhvi sulgpalli seeriavõistlus
Algus:21. oktoober 2012 - 16:00
Lõpp:21. oktoober 2012 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Korvpall: IVMV korvpallis, Viru JVP-Elvarem
Algus:21. oktoober 2012 - 17:30
Lõpp:21. oktoober 2012 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Viru JVP, Jevgeni Sarri

Korvpall: Eesti meistrivõistlused PA eliit KK HITO/Jõhvi - Salva/TÜ I
Algus:20. oktoober 2012 - 13:00
Lõpp:20. oktoober 2012 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Sternhof

Korvpall: EMV II liiga, KK HITO II/Jõhvi - EMÜ SK
Algus:20. oktoober 2012 - 15:00
Lõpp:20. oktoober 2012 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: Alutaguse noorte mängud P6-9
Algus:18. oktoober 2012 - 09:00
Lõpp:18. oktoober 2012 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Jõhhvi spordihalli avatud uste päev
Algus:14. oktoober 2012 - 11:00
Lõpp:14. oktoober 2012 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Eesti meistriliiga, KK HITO/Jõhvi - BC Rakvere Tarvas
Algus:13. oktoober 2012 - 17:00
Lõpp:13. oktoober 2012 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: I-V KV. SK BC Karjamaa/ Jõhvi SpKo - Elvarem
Algus:12. oktoober 2012 - 18:30
Lõpp:12. oktoober 2012 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Kergejõustik: Ahtme spordihalli ühistreening
Algus:09. oktoober 2012 - 17:00
Lõpp:09. oktoober 2012 - 18:30
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov

Korvpall: Sõpruskohtumine, KK HITO/Jõhvi - Peterburi Spartak U23
Algus:07. oktoober 2012 - 17:00
Lõpp:07. oktoober 2012 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Lauatennis: II Jõhvi lauatennise rahvaliiga, 4. etapp
Algus:06. oktoober 2012 - 11:00
Lõpp:06. oktoober 2012 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Korvpall: Eesti meistrivõistlused PA eliit KK HITO/Jõhvi - Parksepa SK/Võru
Algus:06. oktoober 2012 - 13:00
Lõpp:06. oktoober 2012 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Sternhof

Korvpall: Eesti meistrivõistlused PB eliit KK HITO/Jõhvi SK - Rakvere SK/Tarvas
Algus:05. oktoober 2012 - 17:00
Lõpp:05. oktoober 2012 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Suusatamine: Ühistreening Pannjärve TSK
Algus:03. oktoober 2012 - 17:00
Lõpp:03. oktoober 2012 - 19:30
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Korvpall: I-V MV. SK BC Karjamaa/ Jõhvi SpKo - ENTEH
Algus:30. september 2012 - 16:15
Lõpp:30. september 2012 - 17:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: KK HITO - USA next dream team
Algus:26. september 2012 - 20:00
Lõpp:26. september 2012 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: EMV II liiga, KK HITO II - SK Haapsalu 68:62
Algus:23. september 2012 - 15:00
Lõpp:23. september 2012 - 16:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Priit Käen

Korvpall: Jõhvi korvpalli VÄLKTURNIIR
Algus:22. september 2012 - 13:00
Lõpp:22. september 2012 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikool, SK BC Karjamaa, Priit Käen

Ühistreening Pannjärve TSK
Algus:18. september 2012 - 17:00
Lõpp:18. september 2012 - 19:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Jõhvi gümnaasiumi OLÜMPIAMÄNGUD
Algus:17. september 2012 - 11:00
Lõpp:19. september 2012 - 14:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:kehalise k õp ja sp treenerid

Korvpall: Euroopa noorte korvpalliliiga U20 vanuseklass
Algus:16. september 2012 - 09:00
Lõpp:16. september 2012 - 14:20
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Euroopa noorte korvpalliliiga U20 vanuseklass
Algus:15. september 2012 - 09:00
Lõpp:15. september 2012 - 18:40
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Euroopa noorte korvpalliliiga U20 vanuseklass
Algus:14. september 2012 - 10:00
Lõpp:14. september 2012 - 19:40
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Sõpruskohtumine KK HITO/Jõhvi - BC Samara U20
Algus:12. september 2012 - 20:00
Lõpp:12. september 2012 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Eesti MV B-klassi testturniir, HITO/Jõhvi SK - Haabersti SK
Algus:07. september 2012 - 18:45
Lõpp:07. september 2012 - 20:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Sternhof

Sulgpall: Hooaja alguse sulgpalliturniir
Algus:01. september 2012 - 15:00
Lõpp:01. september 2012 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Korvpall: Jõhvi/Järve karikas 2012
Algus:25. august 2012 - 10:00
Lõpp:25. august 2012 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Jõhvi/Järve karikas 2012
Algus:24. august 2012 - 10:00
Lõpp:24. august 2012 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Jõhvi/Järve karikas 2012
Algus:23. august 2012 - 15:00
Lõpp:23. august 2012 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Spordihall suletud
Algus:20. august 2012
Lõpp:20. august 2012
Asukoht:

Spordihall suletud
Algus:19. august 2012
Lõpp:19. august 2012
Asukoht:

Võrkpall: Ida-Virumaa 3vs3 võrkpallisarja etapp
Algus:19. august 2012 - 11:00
Lõpp:19. august 2012 - 17:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Korvpall: JÕHVI tänavakorvpall 2012, Ida-Virumaa meistrivõistlused
Algus:18. august 2012 - 14:00
Lõpp:18. august 2012 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Spordihall suletud
Algus:12. august 2012
Lõpp:12. august 2012
Asukoht:

Spordihall suletud
Algus:05. august 2012
Lõpp:05. august 2012
Asukoht:

Võrkpall: Jõhvi Cup
Algus:04. august 2012 - 11:00
Lõpp:04. august 2012 - 15:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Võrkpall: Suvevolle Jõhvi etapp
Algus:24. juuli 2012 - 18:15
Lõpp:24. juuli 2012 - 20:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Võrkpall: Suvevolle Jõhvi etapp
Algus:17. juuli 2012 - 18:15
Lõpp:17. juuli 2012 - 20:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Võrkpall: Suvevolle Jõhvi etapp
Algus:10. juuli 2012 - 18:15
Lõpp:10. juuli 2012 - 20:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Korvpall: Eesti - Gruusia U20 maavõistlus
Algus:06. juuli 2012 - 17:00
Lõpp:06. juuli 2012 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Kergejõustik: A.Palli mälestusvõistlused
Algus:10. juuni 2012 - 12:00
Lõpp:10. juuni 2012 - 15:00
Asukoht:Narva
Korraldaja:Viktor Predbannikov

Korvpall: Jõhvi noorte tänavakorvpall. Ida-Virumaa mv.
Algus:24. mai 2012 - 15:00
Lõpp:24. mai 2012 - 18:00
Asukoht:Jõhvi gümn staadion, parkla
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Võrkpall: 3vs3 võrkpalliturniir segavõistkondadele
Algus:20. mai 2012 - 11:00
Lõpp:20. mai 2012 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Jõhvi paarismängude kolmevõistlus
Algus:06. mai 2012 - 12:00
Lõpp:06. mai 2012 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Korvpall: Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliiga finaalturniir
Algus:05. mai 2012 - 14:00
Lõpp:05. mai 2012 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Eesti C1-klassi meistrivõistluste 1/4finaal, KK HITO/Jõhvi - Audentese SK
Algus:05. mai 2012 - 18:30
Lõpp:05. mai 2012 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Korvpall: Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliiga finaalturniir
Algus:04. mai 2012 - 18:00
Lõpp:04. mai 2012 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa,

Võrkpall: Põlevkivi Volle otsustav, 3. finaalmäng, Estonia - Veteranid
Algus:02. mai 2012 - 19:45
Lõpp:02. mai 2012 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Võrkpall: Ida-Virumaa meistrivõistlused
Algus:29. aprill 2012 - 11:00
Lõpp:29. aprill 2012 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Võrkpall: Põlevkivi Volle 2. finaalmäng, Estonia - Veteranid
Algus:25. aprill 2012 - 19:45
Lõpp:25. aprill 2012 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi,

Korvpall: Eesti C1-kl (98) korvpalli MV etapp
Algus:22. aprill 2012 - 11:00
Lõpp:22. aprill 2012 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Korvpall: Eesti C1-klassi korvpalli MV etapp
Algus:21. aprill 2012 - 13:30
Lõpp:21. aprill 2012 - 16:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Sulgpall: Paarismänguturniir
Algus:20. aprill 2012 - 18:30
Lõpp:20. aprill 2012 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Võrkpall: Põlevkivi Volle pronksimäng, Peamaja - Raudtee
Algus:19. aprill 2012 - 19:15
Lõpp:19. aprill 2012 - 20:30
Asukoht:
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Korvpall: 2002 liiga
Algus:15. aprill 2012 - 11:00
Lõpp:15. aprill 2012 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Tõstesport: Eesti noorte MV tõstmises
Algus:14. aprill 2012 - 10:30
Lõpp:14. aprill 2012 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: Eesti noorte 2002 liiga
Algus:14. aprill 2012
Lõpp:14. aprill 2012
Asukoht:K-Järve SH, Jõhvi Spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, tali Margo, Lehar Kumari

Korvpall: Eesti esiliiga 1/4 finaali esimene mäng, KK HITO/Jõhvi - Tallinna SK Marcus
Algus:13. aprill 2012 - 20:00
Lõpp:13. aprill 2012 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Võrkpall: Koolispordi 6-9 kl võrkpall
Algus:11. aprill 2012 - 09:30
Lõpp:11. aprill 2012 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:AlutaguseKSÜ, Andres Kallavus

Viru nikerdaja
Algus:07. aprill 2012
Lõpp:08. aprill 2012
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi HK, Anne Uttendorf

Viru nikerdaja ettevalmistus
Algus:06. aprill 2012
Lõpp:06. aprill 2012
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi HK, Anne Uttendorf

Võrkpall: Põlevkivi Volle, poolfinaalid
Algus:05. aprill 2012 - 18:15
Lõpp:05. aprill 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Lauatennis: II Jõhvi lauatennise rahvaliiga, 3. etapp
Algus:01. aprill 2012 - 11:00
Lõpp:01. aprill 2012 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Korvpall: EKV A-kl, 2 mängu
Algus:01. aprill 2012 - 12:00
Lõpp:01. aprill 2012 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi SK/HITO, Priit Sternhof

Korvpall: EMV A-kl, 4 mängu
Algus:31. märts 2012 - 13:00
Lõpp:31. märts 2012 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi SK/HITO, Priit Sternhof

Sulgpall: Jõhvi III sulgpalli seeriavõistlus, 4 etapp
Algus:30. märts 2012 - 18:30
Lõpp:30. märts 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Võrkpall: Põlevkivi Volle, Viru-Narva
Algus:26. märts 2012 - 18:15
Lõpp:26. märts 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Saalijalgpall: Jõhvi Lokomotiv Cup, P1998+
Algus:25. märts 2012 - 11:00
Lõpp:25. märts 2012 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Võrkpall: Põlevkivi Volle, 2 mängu
Algus:22. märts 2012 - 18:15
Lõpp:22. märts 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Võrkpall: Neidude Jõhvi Cup (95+ ja 97+)
Algus:22. märts 2012 - 16:00
Lõpp:24. märts 2012 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi,

Korvpall: Eesti mv B kl.
Algus:18. märts 2012 - 11:30
Lõpp:18. märts 2012 - 16:00
Asukoht:Tallinn
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Korvpall: Eesti meistrivõistluste esiliiga, HITO/Jõhvi - Tallinna SK Marcus
Algus:16. märts 2012 - 20:00
Lõpp:16. märts 2012 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Võrkpall: Põlevkivi Volle, 2 mängu
Algus:15. märts 2012 - 18:15
Lõpp:15. märts 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Korvpall: Alutaguse KSÜ korvpall
Algus:15. märts 2012 - 09:00
Lõpp:15. märts 2012 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Andres Kallavus

Saalijalgpall: Jõhvi Lokomotiv Cup, P2005+
Algus:11. märts 2012 - 12:00
Lõpp:11. märts 2012 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Eesti meistrivõistlused C-klass, 4 mängu
Algus:10. märts 2012 - 11:00
Lõpp:10. märts 2012 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:HITO/ Jõhvi Sk, Margo Tali

Korvpall: Ida-Virumaa MV, BC Karjamaa-Viru JVP
Algus:10. märts 2012 - 16:00
Lõpp:10. märts 2012 - 17:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Eesti meistrivõistluste esiliiga, KK HITO/Jõhvi - Kohila SK
Algus:09. märts 2012 - 20:00
Lõpp:09. märts 2012 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Võrkpall: Eesti minivõrkpalli EMV etapp tüdrukud
Algus:09. märts 2012 - 11:00
Lõpp:09. märts 2012 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Rahvastepall: Alutaguse KSÜ rahvastepall
Algus:08. märts 2012 - 09:00
Lõpp:08. märts 2012 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Andres Kallavus

Võrkpall: Viru JVP-Narva Energia/Viktoria
Algus:08. märts 2012 - 18:00
Lõpp:08. märts 2012 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Viru JVP, Jevgeni Sarri

Võrkpall: Vanglateenistuse MV võrkpallis
Algus:06. märts 2012 - 10:00
Lõpp:06. märts 2012 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Vanglateenistus, Markko Arro

Korvpall: Poiste B esiliiga "final four"
Algus:04. märts 2012 - 13:30
Lõpp:04. märts 2012 - 18:30
Asukoht:Torma spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Sulgpall: Jõhvi III sulgpalli seeriavõistlus, 3 etapp
Algus:02. märts 2012 - 18:30
Lõpp:02. märts 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Võrkpall: Põlevkivi Volle, 2 mängu
Algus:01. märts 2012 - 18:15
Lõpp:01. märts 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Võrkpall: Jõhvi SK võrkpalliturniir
Algus:29. veebruar 2012 - 14:00
Lõpp:29. veebruar 2012 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Lauatennis: II Jõhvi lauatennise rahvaliiga, 2. etapp
Algus:26. veebruar 2012 - 11:00
Lõpp:26. veebruar 2012 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Korvpall: Ida-Virumaa korvpalli rahvaliiga, 3 mängu
Algus:26. veebruar 2012 - 14:00
Lõpp:26. veebruar 2012 - 17:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Korvpall: Ida-Virumaa naiste meistrivõistlused, 2. voor
Algus:26. veebruar 2012 - 11:00
Lõpp:26. veebruar 2012 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Korvpall: 3vs3 korvpall P/T 1996+
Algus:25. veebruar 2012 - 14:00
Lõpp:25. veebruar 2012 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Erik Setškov

Korvpall: 2001 liiga finaalturniir
Algus:25. veebruar 2012 - 07:30
Lõpp:25. veebruar 2012 - 15:00
Asukoht:Rapla Korvpallikool
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Segavõistkondade kolmevõistlus - võrkpall, korvpall, saalihoki
Algus:24. veebruar 2012 - 15:00
Lõpp:24. veebruar 2012 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Võrkpall: Jõhvi SK minivõrkpalliturniir
Algus:22. veebruar 2012 - 14:00
Lõpp:22. veebruar 2012 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: Eesti minikorvpalli etapp
Algus:19. veebruar 2012 - 11:00
Lõpp:19. veebruar 2012 - 14:45
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:HITO/ Jõhvi SK, Margo Tali

Korvpall: EMV Poiste B I liiga
Algus:19. veebruar 2012 - 12:30
Lõpp:19. veebruar 2012 - 17:00
Asukoht:Torma Spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Ida-Virumaa MV, BC Karjamaa - Sillamäe
Algus:18. veebruar 2012 - 13:00
Lõpp:18. veebruar 2012 - 14:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Eesti minikorvpalli etapp
Algus:18. veebruar 2012 - 14:30
Lõpp:18. veebruar 2012 - 18:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:HITO/ Jõhvi SK, Margo Tali

Sulgpall: Jõhvi III sulgpalli seeriavõistlus, 2 etapp
Algus:17. veebruar 2012 - 18:30
Lõpp:17. veebruar 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Võrkpall: Põlevkivi Volle, 2 mängu
Algus:16. veebruar 2012 - 18:15
Lõpp:16. veebruar 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Võrkpall: Põlevkivi Volle, 1 mäng
Algus:13. veebruar 2012 - 19:15
Lõpp:13. veebruar 2012 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Saalijalgpall: Jõhvi Cup, P2003+
Algus:12. veebruar 2012 - 11:00
Lõpp:12. veebruar 2012 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Eesti A-klassi MV, HITO/JSK - Rakvere
Algus:12. veebruar 2012 - 17:00
Lõpp:12. veebruar 2012 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Sternhof

Korvpall: Eesti meistrivõistluste B-klass, kuus mängu
Algus:11. veebruar 2012 - 10:30
Lõpp:11. veebruar 2012 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Eesti meistrivõistluste esiliiga, HITO/Jõhvi - Tartu Ülikool II
Algus:10. veebruar 2012 - 20:00
Lõpp:10. veebruar 2012 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Võrkpall: Põlevkivi Volle, 1 mäng
Algus:09. veebruar 2012 - 19:15
Lõpp:09. veebruar 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Rahvastepall: Koolide turniir
Algus:07. veebruar 2012 - 09:30
Lõpp:07. veebruar 2012 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Andres Kallavus

Korvpall: Eesti EMV A-klassi esiliiga, 4 mängu ja B-klassi esiliiga, 1 mäng
Algus:05. veebruar 2012 - 12:00
Lõpp:05. veebruar 2012 - 16:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Korvpall: Ida-Virumaa MV, Viru JVP-Kohtla-Nõmme/HITO
Algus:05. veebruar 2012 - 18:00
Lõpp:05. veebruar 2012 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:VIRU JVP, Jevgeni Sarri

Korvpall: Ida-Virumaa MV, BC Karjamaa-Kiviõli/Maidla
Algus:04. veebruar 2012 - 16:00
Lõpp:04. veebruar 2012 - 17:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Eesti meistrivõistluste esiliiga, HITO/Jõhvi - KK Räpina Kotkad
Algus:03. veebruar 2012 - 20:00
Lõpp:03. veebruar 2012 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Võrkpall: Põlevkivi Volle, 2 mängu
Algus:02. veebruar 2012 - 18:15
Lõpp:02. veebruar 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Korvpall: Eesti minikorvpalli etapp
Algus:29. jaanuar 2012 - 11:00
Lõpp:29. jaanuar 2012 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Korvpall: Eesti A-klassi MV, HITO/JSK - Rapla KK
Algus:29. jaanuar 2012 - 15:00
Lõpp:29. jaanuar 2012 - 16:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Sternhof

Korvpall: Eesti minikorvpalli etapp
Algus:28. jaanuar 2012 - 13:00
Lõpp:28. jaanuar 2012 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Sulgpall: Jõhvi III sulgpalli seeriavõistlus 1 etapp
Algus:27. jaanuar 2012 - 18:30
Lõpp:27. jaanuar 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Lauatennis: II Jõhvi lauatennise rahvaliiga, 1. etapp
Algus:22. jaanuar 2012 - 11:00
Lõpp:22. jaanuar 2012 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Saalihoki: Jõhvi I amatööride saalihokiturniir
Algus:21. jaanuar 2012 - 13:00
Lõpp:21. jaanuar 2012 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Maris Nurm

Korvpall: Jõhvi 3v3 korvpalliturniir meestele ja naistele
Algus:20. jaanuar 2012 - 19:00
Lõpp:20. jaanuar 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Võrkpall: Põlevkivi Volle, 1 mäng
Algus:19. jaanuar 2012 - 18:15
Lõpp:19. jaanuar 2012 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Võrkpall: Naiste rahvaliiga, VK Viro – Kunda
Algus:19. jaanuar 2012 - 19:00
Lõpp:19. jaanuar 2012 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Võrkpall: Rahvaliiga mehed, Viru JVP – NEJ
Algus:18. jaanuar 2012 - 19:30
Lõpp:18. jaanuar 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jevgeni Sarri

Korvpall: Sõprusmäng PB, HITO/Jõhvi – Virumaa PK
Algus:18. jaanuar 2012 - 18:00
Lõpp:18. jaanuar 2012 - 19:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Ida-Virumaa karikavõistluste finaal, KK HITO - Narva
Algus:15. jaanuar 2012 - 18:00
Lõpp:15. jaanuar 2012 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Korvpall: Eesti meistrivõistluste A-klass, KK HITO/Jõhvi - KK Pärnu
Algus:15. jaanuar 2012 - 12:30
Lõpp:15. jaanuar 2012 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Eesti mv D kl (2000)
Algus:14. jaanuar 2012 - 11:00
Lõpp:14. jaanuar 2012 - 18:15
Asukoht:Tartu
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Eesti meistrivõistluste esiliiga, HITO/Jõhvi - Tamsalu
Algus:13. jaanuar 2012 - 20:00
Lõpp:13. jaanuar 2012 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Sõprusmäng P98, HITO/Jõhvi SK - VPK/Rock
Algus:11. jaanuar 2012 - 17:15
Lõpp:11. jaanuar 2012 - 18:45
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Saalijalgpall: Jõhvi Lokomotiiv Cup, P2000+
Algus:08. jaanuar 2012 - 11:00
Lõpp:08. jaanuar 2012 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Ida-Virumaa MV esiliiga,Viru JVP - Askele IV
Algus:08. jaanuar 2012 - 18:00
Lõpp:08. jaanuar 2012 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:VJVP,

Korvpall: Ida-Virumaa MV esiliiga, BC Karjamaa - Mäetaguse SK
Algus:07. jaanuar 2012 - 16:00
Lõpp:07. jaanuar 2012 - 17:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Võrkpall: 3vs3 segavolle Jõhvi 2011
Algus:06. jaanuar 2012 - 18:00
Lõpp:06. jaanuar 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Sulgpall: Jõhvi meistrivõistlused
Algus:30. detsember 2011 - 19:00
Lõpp:30. detsember 2011 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Kergejõustik: Jõhvi kõrgushüppepäev
Algus:27. detsember 2011 - 11:00
Lõpp:27. detsember 2011 - 13:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Viktor Predbannikov

Muud alad: Spordikuulsuste jõuluturniir
Algus:26. detsember 2011 - 14:00
Lõpp:26. detsember 2011 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Vallavalitsus, Hardi Raiend

Korvpall: Eesti meistrivõistluste esiliiga, KK HITO/Jõhvi - Rapla KK II
Algus:22. detsember 2011 - 20:00
Lõpp:22. detsember 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Male: Jõhvi lahtised meistrivõistlused
Algus:21. detsember 2011 - 17:30
Lõpp:21. detsember 2011 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Jõhvi valla MV lauatennises
Algus:18. detsember 2011 - 10:30
Lõpp:18. detsember 2011 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Korvpall: EMV korvpall, PB esiliiga
Algus:18. detsember 2011 - 11:00
Lõpp:18. detsember 2011 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Sternhof

Korvpall: Ida-Virumaa MV I liiga, Viru JVP - Kiviõli/Maidla
Algus:18. detsember 2011 - 17:00
Lõpp:18. detsember 2011 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Korvpall: Eesti MV A ja B-klass
Algus:17. detsember 2011 - 11:00
Lõpp:17. detsember 2011 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Korvpall: Eesti naiste korvpallikarikavõistluste finaal
Algus:16. detsember 2011 - 19:00
Lõpp:16. detsember 2011 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Priit Käen

Võrkpall: Põlevkivi Volle, 2 mängu
Algus:15. detsember 2011 - 18:00
Lõpp:15. detsember 2011 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

SPORDIKOOLI JÕULUVÕISTLUSED
Algus:14. detsember 2011 - 13:15
Lõpp:14. detsember 2011 - 17:30
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Võrkpall: Põlevkivi Volle, 1 mäng
Algus:12. detsember 2011 - 19:00
Lõpp:12. detsember 2011 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Korvpall: Ida-Virumaa rahvaliiga 2. etapp
Algus:11. detsember 2011 - 14:00
Lõpp:11. detsember 2011 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Jõhvi paarismängude kolmevõistlus
Algus:10. detsember 2011 - 15:00
Lõpp:10. detsember 2011 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla, Maris Nurm

Korvpall: Eesti MV C1-klass, HITO/Jõhvi SK - Virumaa PK
Algus:10. detsember 2011 - 11:00
Lõpp:10. detsember 2011 - 12:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Sulgpall: Sulgpalli seeriavõistlus "Sügis 2011"
Algus:09. detsember 2011 - 19:00
Lõpp:09. detsember 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Korvpall: 4-5klasside 3vs3 korvpall
Algus:09. detsember 2011 - 09:00
Lõpp:09. detsember 2011 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kohtla-Järve KK HITO, Margo Tali

Võrkpall: Põlevkivi Volle, 2 mängu
Algus:08. detsember 2011 - 18:00
Lõpp:08. detsember 2011 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Võrkpall: Võrkpalli Kooliliiga Ida-Virumaa alagrupp
Algus:07. detsember 2011 - 09:30
Lõpp:07. detsember 2011 - 13:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Andres Kallavus

Korvpall: Ida-Virumaa MV I liiga, Viru JVP - BC Karjamaa
Algus:04. detsember 2011 - 17:00
Lõpp:04. detsember 2011 - 18:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Eesti MV minikorvpalli etapp
Algus:04. detsember 2011 - 10:30
Lõpp:04. detsember 2011 - 14:45
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Margo Tali

Korvpall: Ida-Virumaa MV I liiga, BC Karjamaa - ENTEH
Algus:03. detsember 2011 - 17:30
Lõpp:03. detsember 2011 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Eesti MV minikorvpalli etapp
Algus:03. detsember 2011 - 13:00
Lõpp:03. detsember 2011 - 17:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Margo Tali

Korvpall: Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliiga, KK HITO - TTÜ SK
Algus:02. detsember 2011 - 20:00
Lõpp:02. detsember 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Võrkpall: Põlevkivi Volle, 1 mäng
Algus:01. detsember 2011 - 18:00
Lõpp:01. detsember 2011 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Korvpall: Poiste B I liiga
Algus:01. detsember 2011 - 14:00
Lõpp:01. detsember 2011 - 19:00
Asukoht:Sillamäe spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Alutaguse NM 10.-12. klasside poiste turniir
Algus:29. november 2011 - 09:00
Lõpp:29. november 2011 - 14:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Andres Kallavus

Korvpall: Ida-Virumaa MV korvpallis, Viru JVP - Mäetaguse SK
Algus:27. november 2011 - 17:00
Lõpp:27. november 2011 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Saalijalgpall: Harrastajate saalijalgpalliturniir
Algus:26. november 2011 - 13:00
Lõpp:26. november 2011 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:BK 85, Viktor Predbannikov

Sulgpall: Sulgpalli seeriavõistlus "Sügis 2011"
Algus:25. november 2011 - 19:00
Lõpp:25. november 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Võrkpall: Naiste Rahvaliiga, VK Viro - Illuka
Algus:23. november 2011 - 19:00
Lõpp:23. november 2011 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Võrkpall: Meeste rahvaliiga, Viru JVP - Sillamäe Ida Balti
Algus:22. november 2011 - 19:00
Lõpp:22. november 2011 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jevgeni Sarri

Korvpall: Eesti noorte korvpalliMV, 5 mängu
Algus:20. november 2011 - 11:00
Lõpp:20. november 2011 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Korvpall: 2001. liiga korvpallis
Algus:19. november 2011 - 10:30
Lõpp:19. november 2011 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Võrkpall: Põlevkivi Volle, 2 mängu
Algus:17. november 2011 - 18:00
Lõpp:17. november 2011 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Korvpall: Jõhvi gümnaasiumi isad - pojad
Algus:14. november 2011 - 19:00
Lõpp:14. november 2011 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi gümnaasium, Leana Kruusma

Kõikide laste isadepäev
Algus:13. november 2011 - 11:00
Lõpp:13. november 2011 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi huvikeskus,

Korvpall: Ida-Virumaa MV korvpallis, BC Karjamaa - Askele IV
Algus:12. november 2011 - 13:00
Lõpp:12. november 2011 - 14:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Sulgpall: Sulgpalli seeriavõistlus "Sügis 2011"
Algus:11. november 2011 - 19:00
Lõpp:11. november 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Korvpall: Eesti korvpalliKV C-klass, HITO/JSK - Erkmaa KK
Algus:11. november 2011 - 17:15
Lõpp:11. november 2011 - 18:45
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Korvpall: Põlevkivi Volle, 1 mäng
Algus:10. november 2011 - 19:00
Lõpp:10. november 2011 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Korvpall: Eesti korvpalliMV B-klass, HITO/JSK II -.HITO/JSK III
Algus:09. november 2011 - 17:15
Lõpp:09. november 2011 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Ida-Virumaa MV korvpallis, Viru JVP - Sillamäe Kalev
Algus:08. november 2011 - 19:00
Lõpp:08. november 2011 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Võrkpall: Ida-Virumaa meistrivõistlused meeste võrkpallis, eeletapp
Algus:06. november 2011 - 11:00
Lõpp:06. november 2011 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Korvpall: Eesti korvpalliMV A-klass, HITO/JSK - Salva/TÜ I
Algus:06. november 2011 - 12:30
Lõpp:06. november 2011 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Sternhof

Lauatennis: Jõhvi rahvaliiga lauatennises 5. etapp
Algus:05. november 2011 - 13:00
Lõpp:05. november 2011 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Korvpall: Eesti MV C-klass
Algus:05. november 2011 - 11:00
Lõpp:05. november 2011 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Korvpall: Eesti meistrivõistluste esiliiga, KK HITO/Jõhvi - Balteco
Algus:04. november 2011 - 20:00
Lõpp:04. november 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Võrkpall: Põlevkivi Volle, 2 mängu
Algus:03. november 2011 - 18:00
Lõpp:03. november 2011 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Poks: Jõhvi lahtised MV poksis
Algus:30. oktoober 2011 - 12:00
Lõpp:30. oktoober 2011 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Poksiklubi Loit, Vjatšeslav Zaretšnev

Poks: Jõhvi lahtised meistrivõistlused
Algus:29. oktoober 2011 - 15:00
Lõpp:29. oktoober 2011 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Poksiklubi Loit, Vjatšeslav Zaretšnev

Korvpall: Eesti meistrivõistluste esiliiga, KK HITO/Jõhvi - Kuressaare SWE-7
Algus:28. oktoober 2011 - 20:00
Lõpp:28. oktoober 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: I-V KV I liiga. BC Karjamaa - ASKELE
Algus:23. oktoober 2011 - 13:00
Lõpp:23. oktoober 2011 - 14:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: I-V MV I liiga. BC Karjamaa - K-Nõmme
Algus:22. oktoober 2011 - 16:00
Lõpp:22. oktoober 2011 - 17:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Sulgpall: Sulgpalli seeriavõistlus "Sügis 2011"
Algus:21. oktoober 2011 - 19:00
Lõpp:21. oktoober 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Võrkpall: Põlevkivi Volle, 2 mängu
Algus:20. oktoober 2011 - 18:00
Lõpp:20. oktoober 2011 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Korvpall: EKV C-kl, KK HITO/JSK – KK Paulus
Algus:19. oktoober 2011 - 17:15
Lõpp:19. oktoober 2011 - 18:45
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Korvpall: Eesti meistrivõistluste esiliiga, KK HITO/Jõhvi - BC Kalev
Algus:12. oktoober 2011 - 20:00
Lõpp:12. oktoober 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Eesti MV B-klassi esiliiga, A-klassi eliit
Algus:09. oktoober 2011 - 11:00
Lõpp:09. oktoober 2011 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Eesti B-klassi MV, A-klassi KV
Algus:08. oktoober 2011 - 13:00
Lõpp:08. oktoober 2011 - 17:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Korvpall: Eesti korvpalli MV B-klassi esiliiga
Algus:07. oktoober 2011 - 17:15
Lõpp:07. oktoober 2011 - 20:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Jõhvi rahvaliiga lauatennises 4. etapp
Algus:02. oktoober 2011 - 11:00
Lõpp:02. oktoober 2011 - 13:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Korvpall: Jõhvi MV 3vs3 korvpallis
Algus:25. september 2011 - 11:30
Lõpp:25. september 2011 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi,

Võrkpall: 3vs3 võrkpalliturniir Õuest saali
Algus:18. september 2011 - 11:30
Lõpp:18. september 2011 - 14:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Rene Kundla

Võrkpall: 3vs3 võrkpalliturniir Õuest saali
Algus:18. september 2011 - 15:00
Lõpp:18. september 2011 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Rene Kundla

Korvpall: Jõhvi I individuaalkorvpalliturniir
Algus:16. september 2011 - 19:00
Lõpp:16. september 2011 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Korvpall: Jõhvi lahtised meistrivõistlused - välkturniir
Algus:10. september 2011 - 11:00
Lõpp:10. september 2011 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: KK HITO - USA üliõpilasmeeskond
Algus:07. september 2011 - 19:00
Lõpp:07. september 2011 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Priit Käen

Korvpall: Jõhvi/ Järve Cup
Algus:24. august 2011
Lõpp:27. august 2011
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, KK HITO, SK BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Eesti - Tšehhi meeste rahvuskoondiste sõprusmäng
Algus:12. august 2011 - 18:00
Lõpp:12. august 2011 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Priit Käen

Võrkpall: 3vs3 VÕRKPALLISARI 2011
Algus:23. juuli 2011 - 11:00
Lõpp:23. juuli 2011 - 16:00
Asukoht:Karjamaa spordibaas
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Võrkpall: Ida-Virumaa 3vs3 võrkpallisari, 1. etapp
Algus:03. juuli 2011 - 11:00
Lõpp:03. juuli 2011 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihalli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Petank: Petangikoolitus
Algus:15. juuni 2011 - 17:30
Lõpp:15. juuni 2011 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihalli parkimisplats
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Rene Kundla

Kergejõustik: Jõhvi spordikooli meistrivõistlused
Algus:08. juuni 2011 - 11:00
Lõpp:08. juuni 2011 - 12:00
Asukoht:Jõhvi G staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lilia Schmidt

Korvpall: EYBL kohamängud, 4 mängu
Algus:28. mai 2011 - 09:00
Lõpp:28. mai 2011 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Raul Rõõmus

Korvpall: EYBLi U17 6 mängu
Algus:27. mai 2011 - 10:00
Lõpp:27. mai 2011 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK Hito, Raul Rõõmus

Korvpall: EYBLi U17 4 mängu
Algus:26. mai 2011 - 12:00
Lõpp:26. mai 2011 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK Hito, Raul Rõõmus

Korvpall: EYBLi U17 8 treeningut
Algus:25. mai 2011 - 10:00
Lõpp:25. mai 2011 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK Hito, Raul Rõõmus

Noolemäng: Jõhvi kevadine noolemängu rahvasari 2011, 5. etapp
Algus:23. mai 2011 - 18:00
Lõpp:23. mai 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Aeroobika: Bodyattack
Algus:22. mai 2011 - 11:00
Lõpp:22. mai 2011 - 12:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Aeroobika: Bodyattack
Algus:21. mai 2011 - 18:00
Lõpp:21. mai 2011 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Karate: Oyama karate Euroopa meistrivõistlused, teine päev
Algus:15. mai 2011 - 09:30
Lõpp:15. mai 2011 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Karate: Oyama karate Euroopa meistrivõistlused, esimene päev
Algus:14. mai 2011 - 09:30
Lõpp:14. mai 2011 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Kabe: Eesti veteranide meistrivõistlused kabes
Algus:14. mai 2011 - 11:00
Lõpp:14. mai 2011 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Karate: Oyama karate Euroopa Meistrivõistlused, kaalumine
Algus:13. mai 2011 - 17:00
Lõpp:13. mai 2011 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:NSS Grand, Valeri Savitski

Noolemäng: Jõhvi kevadine noolemängu rahvasari 2011, 4. etapp
Algus:09. mai 2011 - 18:00
Lõpp:09. mai 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Võrkpall: Põlevkivi Volle 2010/2011, 2. finaalmäng ja pronksimäng
Algus:05. mai 2011 - 19:15
Lõpp:05. mai 2011 - 21:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:EP SK, Aime Luuk

Noolemäng: Jõhvi kevadine noolemängu rahvasari 2011, 3. etapp
Algus:04. mai 2011 - 18:00
Lõpp:04. mai 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Võrkpall: Tüdrukute 3vs3 turniir
Algus:01. mai 2011 - 11:00
Lõpp:01. mai 2011 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Rene Kundla

Noolemäng: Jõhvi kevadine noolemängu rahvasari 2011, 2. etapp
Algus:25. aprill 2011 - 18:00
Lõpp:25. aprill 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Võrkpall: Jõhvi kevadine 3v3 volleturniir segavõistkondadele
Algus:24. aprill 2011 - 11:00
Lõpp:24. aprill 2011 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Sulgpall: Jõhvi sulgpalli seeriavõistlus, 5. etapp
Algus:22. aprill 2011 - 10:30
Lõpp:22. aprill 2011 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Võrkpall: Põlevkivi Volle 2010/2011, poolfinaalid
Algus:21. aprill 2011 - 19:15
Lõpp:21. aprill 2011 - 21:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:EP SK, Aime Luuk

Korvpall: Eesti noorte korvpallimeistrivõistluste finaalturniir
Algus:17. aprill 2011 - 10:00
Lõpp:17. aprill 2011 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Liikumisharrastus: Kõnnipäev
Algus:17. aprill 2011 - 11:00
Lõpp:17. aprill 2011 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Võrkpall: Kalevi lahtised mv naistele
Algus:17. aprill 2011 - 00:00
Lõpp:17. aprill 2011 - 00:00
Asukoht:Kohtla-Järve spordihoone
Korraldaja:, Kersti Rajas

Korvpall: Eesti noorte korvpallimeistrivõistluste finaalturniir
Algus:16. aprill 2011 - 09:00
Lõpp:16. aprill 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliiga 1/4finaal, KK HITO - Tamsalu Los Toros
Algus:15. aprill 2011 - 20:15
Lõpp:15. aprill 2011 - 21:45
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Eesti MV D-klassi tüdrukute veerandfinaalid
Algus:15. aprill 2011 - 16:45
Lõpp:15. aprill 2011 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Võrkpall: Alutaguse noorte mängude 6.-9. klasside turniir
Algus:14. aprill 2011 - 10:00
Lõpp:14. aprill 2011 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Andres Kallavus

Võrkpall: Põlevkivi Volle 2010/2011, Peamaja – Raudtee
Algus:11. aprill 2011 - 19:15
Lõpp:11. aprill 2011 - 20:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:EP SK, Aime Luuk

Noolemäng: Jõhvi kevadine noolemängu rahvasari 2011, 1. etapp
Algus:11. aprill 2011 - 18:00
Lõpp:11. aprill 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Käsitöömess Viru Nikerdaja
Algus:10. aprill 2011 - 10:00
Lõpp:10. aprill 2011 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Käsitöömess Viru Nikerdaja
Algus:09. aprill 2011 - 10:00
Lõpp:09. aprill 2011 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Võrkpall: Põlevkivi Volle 2010/2011, Veteranid - Estonia
Algus:07. aprill 2011 - 19:15
Lõpp:07. aprill 2011 - 20:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:EP SK, Aime Luuk

Jalgpall: Võrgud sahisema vahevoor
Algus:07. aprill 2011 - 09:30
Lõpp:07. aprill 2011 - 16:15
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: Eesti A-klassi meistrivõistluste veerandfinaalseeria otsustav kohtumine, KK HITO - T. Soku KK
Algus:06. aprill 2011 - 19:30
Lõpp:06. aprill 2011 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Võrkpall: Jõhvi lahtised meistrivõistlused meestele
Algus:03. aprill 2011 - 10:30
Lõpp:03. aprill 2011 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Lauatennis: Jõhvi rahvaliiga lauatennises 3. etapp
Algus:02. aprill 2011 - 11:00
Lõpp:02. aprill 2011 - 13:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Korvpall: Eesti meistrivõistluste A-klassi 1/4finaal, KK HITO - T. Soku KK
Algus:01. aprill 2011 - 17:45
Lõpp:01. aprill 2011 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Ida-Virumaa meistrivõistluste finaal, KK HITO - Askele
Algus:01. aprill 2011 - 20:00
Lõpp:01. aprill 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Toomas Nõmmiste

Võrkpall: Põlevkivi Volle 2010/2011, Viru – Aidu
Algus:31. märts 2011 - 19:15
Lõpp:31. märts 2011 - 20:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:EP SK, Aime Luuk

Korvpall: Eesti meistrivõistluste teise liiga 1/4finaal, KK HITO II - Tallinna Puhhid
Algus:29. märts 2011 - 20:15
Lõpp:29. märts 2011 - 21:45
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Jõhvi paarismängude kolmevõistlus
Algus:27. märts 2011 - 12:00
Lõpp:27. märts 2011 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Korvpall: Jõhvi 3v3 turniir
Algus:25. märts 2011 - 19:00
Lõpp:25. märts 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Sulgpall: Jõhvi sulgpalli seeriavõistlus, 4. etapp
Algus:18. märts 2011 - 19:30
Lõpp:18. märts 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Korvpall: Nike Cup
Algus:18. märts 2011 - 09:30
Lõpp:18. märts 2011 - 12:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Andres Kallavus

Võrkpall: Põlevkivi Volle 2010/2011, Narva – Viru
Algus:17. märts 2011 - 19:15
Lõpp:17. märts 2011 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Rahvastepall: 1.-3. klasside põhjaregiooni finaal
Algus:16. märts 2011 - 09:30
Lõpp:16. märts 2011 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Andres Kallavus

Võrkpall: Põlevkivi Volle, Estonia - Raudtee
Algus:14. märts 2011 - 19:15
Lõpp:14. märts 2011 - 20:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Korvpall: EMV 1. liiga, KK Hito – Filmipood.ee
Algus:11. märts 2011 - 20:00
Lõpp:11. märts 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Võrkpall: Põlevkivi Volle 2010/2011, Raudtee – Estonia
Algus:10. märts 2011 - 19:15
Lõpp:10. märts 2011 - 20:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:EP SK, Aime Luuk

Lauatennis: Jõhvi rahvaliiga lauatennises 2. etapp
Algus:06. märts 2011 - 11:00
Lõpp:06. märts 2011 - 13:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: EMV A-klassi eliitseeria, kolm mängu
Algus:06. märts 2011 - 11:30
Lõpp:06. märts 2011 - 16:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Korvpall: Ida-Virumaa MV korvpall, BC Karjamaa – Iisaku KK
Algus:05. märts 2011 - 16:00
Lõpp:05. märts 2011 - 17:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: EMV A-klassi eliitseeria, KK HITO - BC Kalev/Cramo I
Algus:05. märts 2011 - 18:00
Lõpp:05. märts 2011 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Korvpall: Eesti MV II liiga, KK Hito II - Nõmme Rim
Algus:04. märts 2011 - 20:00
Lõpp:04. märts 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Võrkpall: Põlevkivi Volle 2010/2011, Veteranid – Aidu
Algus:03. märts 2011 - 19:15
Lõpp:03. märts 2011 - 20:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:EP SK, Aime Luuk

Korvpall: Eesti meistriliiga, BC Kalev/Cramo - Valga KK
Algus:01. märts 2011 - 19:00
Lõpp:01. märts 2011 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Eesti korvpallimeistrivõistluste I liiga, KK HITO - Kohila SK
Algus:25. veebruar 2011 - 20:00
Lõpp:25. veebruar 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Spordihall on suletud! HÄID PÜHI!
Algus:24. veebruar 2011
Lõpp:24. veebruar 2011
Asukoht:Jõhvi spordihall

Võrkpall: Sõpruskohtumised
Algus:23. veebruar 2011 - 15:00
Lõpp:23. veebruar 2011 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktoria Prussakova

Korvpall: Eesti meistrivõistluste naiste meistriliiga, NikeWomen - Eclex
Algus:22. veebruar 2011 - 18:30
Lõpp:22. veebruar 2011 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Korvpall: Ida-Virumaa meistrivõistlused korvpallis, Viru JVP - Sillamäe Kalev
Algus:22. veebruar 2011 - 20:00
Lõpp:22. veebruar 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: Eesti D-klassi korvpalli MV etapp
Algus:20. veebruar 2011 - 10:00
Lõpp:20. veebruar 2011 - 13:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Korvpall: Suur korvpallipäev
Algus:19. veebruar 2011 - 11:30
Lõpp:19. veebruar 2011 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Sternhof

Sulgpall: Jõhvi sulgpalli seeriavõistlus, 2. etapp
Algus:18. veebruar 2011 - 19:30
Lõpp:18. veebruar 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Korvpall: Eesti MV B-klass, KK HITO-Rakvere SK
Algus:18. veebruar 2011 - 17:45
Lõpp:18. veebruar 2011 - 19:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Võrkpall: Põlevkivi Volle 2010/2011, Viru – Peamaja
Algus:14. veebruar 2011 - 19:15
Lõpp:14. veebruar 2011 - 20:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:EP SK, Aime Luuk

Noolemäng: Jõhvi spordihalli auhinnavõistlused, mäng 301
Algus:14. veebruar 2011 - 19:00
Lõpp:14. veebruar 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi,

Korvpall: P2000 liiga, 3 mängu
Algus:13. veebruar 2011 - 11:00
Lõpp:13. veebruar 2011 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Korvpall: EestiMV II liiga, KK Hito II - Hiiumaa KK Askus
Algus:11. veebruar 2011 - 20:00
Lõpp:11. veebruar 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kohtla-Järve korvpalliklubi Hito, Toomas Nõmmiste

Korvpall: Eesti MV A-klass eliitseeria, KK Hito – Kalev/Cramo I
Algus:11. veebruar 2011 - 17:45
Lõpp:11. veebruar 2011 - 19:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Võrkpall: Põlevkivi Volle 2010/2011, Narva – Estonia
Algus:10. veebruar 2011 - 19:15
Lõpp:10. veebruar 2011 - 20:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:EP SK, Aime Luuk

Korvpall: Sõpruskohtumine Rakvere Tarvaga (P2001)
Algus:10. veebruar 2011 - 14:15
Lõpp:10. veebruar 2011 - 17:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: EestiMV B-esiliiga, Jõhvi SK/HITO'96 - Tartu Salva/Rock IV
Algus:09. veebruar 2011 - 17:15
Lõpp:09. veebruar 2011 - 18:45
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Noolemäng: Treening Jõhvi spordihallis
Algus:07. veebruar 2011 - 19:00
Lõpp:07. veebruar 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: Eesti meistrivõistluste A-klassi finaal, KK HITO II - BCTarvas/Rakvere SK
Algus:06. veebruar 2011 - 13:15
Lõpp:06. veebruar 2011 - 14:45
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Eesti MV C-1
Algus:06. veebruar 2011 - 00:00
Lõpp:06. veebruar 2011 - 00:00
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Eesti meistrivõistluste A-klassi finaalturniir, poolfinaalid
Algus:05. veebruar 2011 - 14:30
Lõpp:05. veebruar 2011 - 17:45
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Eesti meistrivõistluste 2. liiga, KK Hito II – Tallinna Välk/Estanc
Algus:04. veebruar 2011 - 20:00
Lõpp:04. veebruar 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Rahvastepall: Alutaguse mängude 1-3 klasside võistlus
Algus:03. veebruar 2011 - 09:30
Lõpp:03. veebruar 2011 - 13:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Andres Kallavus

Põlevkivi Volle: Peamaja - Aidu
Algus:31. jaanuar 2011 - 19:15
Lõpp:31. jaanuar 2011 - 20:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Schenker liiga võrkpallis, Rakvere Grossi Toidukaubad - Pärnu VK
Algus:30. jaanuar 2011 - 15:00
Lõpp:30. jaanuar 2011 - 16:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Priit Käen

Ida-Virumaa meistrivõistlused sporditeemalises mälumängus, 1. etapp
Algus:30. jaanuar 2011 - 17:00
Lõpp:30. jaanuar 2011 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Ida-Virumaa spordiliit, Valdek Murd

Võrkpall: Jõhvi neidude lahtised meistrivõistlused
Algus:29. jaanuar 2011 - 10:30
Lõpp:29. jaanuar 2011 - 16:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Ida-Virumaa korvpallimeistrivõistluste meistriliiga, BC Karjamaa - KK HITO
Algus:29. jaanuar 2011 - 18:00
Lõpp:29. jaanuar 2011 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Eesti korvpallimeistrivõistluste A-klassi eliitsari, KK HITO - KK Pärnu
Algus:28. jaanuar 2011 - 17:30
Lõpp:28. jaanuar 2011 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliiga, KK HITO - Pärnu Mets
Algus:28. jaanuar 2011 - 20:00
Lõpp:28. jaanuar 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Põlevkivi Volle, Veteranid - Raudtee
Algus:27. jaanuar 2011 - 19:15
Lõpp:27. jaanuar 2011 - 20:15
Asukoht:Jõhvi spordihall

Naiste rahvaliiga võrkpallis, Jõhvi SK - Narva
Algus:24. jaanuar 2011 - 18:45
Lõpp:24. jaanuar 2011 - 19:45
Asukoht:Jõhvi spordihall

Jõhvi rahvaliiga lauatennises 1. etapp
Algus:23. jaanuar 2011 - 11:00
Lõpp:23. jaanuar 2011 - 13:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

EMV etapp korvpallis, poisid 1998
Algus:23. jaanuar 2011 - 11:00
Lõpp:23. jaanuar 2011 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Eesti meistrivõistlused kyokusinkai karates
Algus:22. jaanuar 2011 - 13:00
Lõpp:22. jaanuar 2011 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Eesti MV esiliiga, KK Hito - Kuressaare SWE-7
Algus:21. jaanuar 2011 - 19:00
Lõpp:21. jaanuar 2011 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Eesti MV II liiga, KK Hito II - Vasalemma SK
Algus:21. jaanuar 2011 - 20:30
Lõpp:21. jaanuar 2011 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall, Võrgud sahisema I eelvoor
Algus:20. jaanuar 2011 - 10:00
Lõpp:20. jaanuar 2011 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Põlevkivi Volle, Narva - Veteranid
Algus:20. jaanuar 2011 - 19:15
Lõpp:20. jaanuar 2011 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Sõpruskohtumine KK HITO - Virumaa PK
Algus:19. jaanuar 2011 - 16:30
Lõpp:19. jaanuar 2011 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Naiste rahvaliiga võrkpallis, Jõhvi - Illuka
Algus:16. jaanuar 2011 - 17:30
Lõpp:16. jaanuar 2011 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Eesti valdade talimängude eelturniir
Algus:15. jaanuar 2011 - 10:00
Lõpp:15. jaanuar 2011 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Eesti MV A-klass, KK HITO - T. Soku KK
Algus:14. jaanuar 2011 - 17:45
Lõpp:14. jaanuar 2011 - 19:15
Asukoht:Jõhvi spordihall

Jõhvi sulgpalli seeriavõistluse 1. etapp
Algus:14. jaanuar 2011 - 19:30
Lõpp:14. jaanuar 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Korvpall: Ida-Virumaa MV esiliiga, Viru JVP - Askele IV
Algus:09. jaanuar 2011 - 16:00
Lõpp:09. jaanuar 2011 - 17:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: Ida-Virumaa KV finaal, Iisaku/Kaitseliit - Askele
Algus:09. jaanuar 2011 - 18:00
Lõpp:09. jaanuar 2011 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

EMV II liiga KK Hito - Rakvere SK/ Tarvas
Algus:07. jaanuar 2011 - 20:00
Lõpp:07. jaanuar 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: EMV A-klassi esiliiga, KK Hito II - Kuldre/ Võru KK
Algus:05. jaanuar 2011 - 12:30
Lõpp:05. jaanuar 2011 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall



Jõhvi spordiportaal | Jõhvi spordikool