Jõhvi sport
JÕHVISPORT SPORDIKOOL SPORDIKESKUS

SPORDIKESKUSE KALENDER

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Ujumine: Ujumisvõistlused VETESELL I etapp
14. november 2017

 Ujumisvõistlused VETESELL I etapp toimus 21.10.2017.a. Kohtla-Järve ujulas


TÜDRUKUD 50m (9. aastased) VABA
Osalejaid kokku 21, parim aeg 35:29 Mirtel Merimaalt Spordiklubist Wiru Swim

4. STERLIKOVA, Maria ajaga 40.40 Jõhvi Spordikooli õpilane

POISID 50m (9. aastased ja nooremad) VABA
Osalejaid kokku 55, parim aeg 37.03, Daniil Stikanovilt Spordiklubist Aquaway

16. VESI, Ernest, ajaga 47.29, Jõhvi Spordikooli õpilane

19. SVERENIAK, Georgi, ajaga 48.43, Jõhvi Spordikooli õpilane

21. PETROV, Edgar, ajaga 50.46, Jõhvi Spordikooli õpilane

26. NIKITIN, Ivan, ajaga 51.75, Jõhvi Spordikooli õpilane

35. LIU YEUNG, Matias Dominic, ajaga 56.80, Jõhvi Spordikooli õpilane

37. FEDORENKO, Aleksandr, ajaga 58.18, Jõhvi Spordikooli õpilane

41. SOOM, Martin, ajaga 1:00.37 37 Jõhvi Spordikooli õpilane

POISID 50m (9. aastased ja nooremad) RINNULIUJUMINE
Osalejaid kokku 18, parim aeg 51.06, Semjon Kvitkovskilt Ujumisklubist Aktiiv

8. SVERENIAK, Georgi, ajaga 1:01.37 Jõhvi Spordikooli õpilane

11. VESI, Ernest, ajaga 1:05.31 Jõhvi Spordikooli õpilane

TÜDRUKUD 50m (9. aastased ja nooremad) RINNULIUJUMINE
Osalejaid kokku 22, parim aeg 44.21, Veronika Tsistjakovalt Ujumisklubist Aktiiv

3. STERLIKOVA, Maria, ajaga 45.57, Jõhvi Spordikooli õpilane

POISID 50m (9. aastased ja nooremad) SELILI UJUMINE
Osalejaid kokku 42, parim aeg 43.28, Daniil Stikanovilt, Spordiklubist Aquaway

9. PETROV, Edgar ajaga 52.00, Jõhvi Spordikooli õpilane

Ujumine: Kohtla-Järve lahtised pikamaaujumise meistrivõistlused
14. november 2017

 Jõhvi Sprodikooli õpilaste tulemused
14.10.2017.a. Kohtla-Järve ujula

POISID (12.aastased ja nooremad) 400m vaba
Osalejaid kokku 29, parim aeg 4:55.91 Pavel Borissovilt Spordiklubist Dilan

10. STERLIKOV, Deniss 05 aeg 5:52.99
18. LJUTINSKI, Edvin 07 Johvi SK 6:38.78

TÜDRUKUD (10.aastased ja nooremad) 400m vaba
Osalejaid kokku 13, parim aeg 5:42.40, Mirtel-Madlen SIIMARilt Spordiklubist Top

2. LIU YEUNG, Ute Viktoria Johvi SK 5:47.27 307
8. STERLIKOVA, Maria 7:00.11 173

TÜDRUKUD (11.aastased ja vanemad) 800m vaba
Osalejaid kokku 11, parim aeg 10:51.73 397 Violanta Gurjanovalt Spordiklubist Dilan

2. MAJOROVA, Milana 06 Johvi SK 11:37.56 324

Ujumine: Ujumistreeningud
07. oktoober 2016

Ujumistreeningud Jõhvi Põhikoolis algavad käesoleva aasta novmebrikuust, seoses ujula remondiga.

Treener Natalja Kartamõševa

Vabandame!



Jõhvi spordiportaal | Jõhvi spordikool